Названо особливість, яка гарантує парі щасливе спільне майбутнє

17 Вересень, 2017 - 17:00

Науковці з'ясували, що стосунки є більш міцними, якщо у парі привабливішою є жінка. Про це стало відомо завдяки дослідженню фахівців з Університету Флориди. В експерименті задіяли 113 пар віком близько 20 років, які нещодавно одружились. За допомогою анкетування вчені оцінили привабливість обличчя й тілобудови
молодих людей, а також дізналися про їхні шкідливі й корисні звички. А єголовне, оцінили стосунки в парі та їхню міцність.

З'ясувалося, коли менш привабливим у парі є чоловік, він намагається компенсувати це подарунками, допомогою дружині з прибиранням та сексом. Це робить жінок більш щасливими та зміцнює стосунки, констатували науковці.

Водночас, коли у парі менш привабливою є жінка, тоді стосунки не такі стабільні. Це пояснюють переживаннями жінки, що її коханого можуть приваблювати інші. Вона  відчуває сильний тиск, адже змушена весь час сидіти на дієті та дотримуватись суворого режиму фізичних навантажень, пише vgolos.com.ua.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

"Щодня з прогулянки моя дитина приносить каштани, які трохи рано цього року почали падати. Я думала викинути, а мама каже, що з них можна робити ліки -- десь читала про це.
"Розкажіть, яка різниця між грипом і парагрипом? Мені поставили саме такий діагноз -- парагрип, маю температуру 38 -- 39 градусів, болить горло, сухий кашель, відчуваю загальну слабкість".

Новини

12:45
Поліненасичені жирні кислоти знижують ризик інфарктів та інсультів і продовжують життя
09:03
ВООЗ рекомендує розширити програму «Доступні ліки» в Україні та додати ще кілька груп медикаментів
07:47
Дітей оточує реклама продуктів із високим вмістом жирів, солі та цукру. Лише в половині з 53 країн Європейського регіону ВООЗ було вжито заходів щодо обмеження такої реклами.
23:46
Дослідники з Національного університету Инчхона (Південна Корея) проаналізували склад 39 зразків харчової солі і виявили у 36 з них мікропластик.
22:12
Згідно з графіком ефективної температури по показнику Міссенарда, в Україні на цьому робочому тижні, 22-25 жовтня, очікуються субкомфортні та дискомфортні погодні умови.
13:34
Хвора жінка перебуває в лікарні у важкому стані.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.