Названо особливість, яка гарантує парі щасливе спільне майбутнє

17 Вересень, 2017 - 17:00

Науковці з'ясували, що стосунки є більш міцними, якщо у парі привабливішою є жінка. Про це стало відомо завдяки дослідженню фахівців з Університету Флориди. В експерименті задіяли 113 пар віком близько 20 років, які нещодавно одружились. За допомогою анкетування вчені оцінили привабливість обличчя й тілобудови
молодих людей, а також дізналися про їхні шкідливі й корисні звички. А єголовне, оцінили стосунки в парі та їхню міцність.

З'ясувалося, коли менш привабливим у парі є чоловік, він намагається компенсувати це подарунками, допомогою дружині з прибиранням та сексом. Це робить жінок більш щасливими та зміцнює стосунки, констатували науковці.

Водночас, коли у парі менш привабливою є жінка, тоді стосунки не такі стабільні. Це пояснюють переживаннями жінки, що її коханого можуть приваблювати інші. Вона  відчуває сильний тиск, адже змушена весь час сидіти на дієті та дотримуватись суворого режиму фізичних навантажень, пише vgolos.com.ua.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.