У повітрі з'явилась небезпечна речовина - під загрозою здоров'я кожного другого українця

17 Вересень, 2017 - 12:00

В Україні починається небезпечний сезон багать. Дим від спалювання листя позначається на самопочутті жителів країни, - на цьому наголосив еколог міжнародної організації "Екологія-Право-Людина" Олексій Василюк.

Найбільша небезпека, яку багаття представляє для людей - це дим. Виявляється, кожен другий українець має алергію на дим, він сприяє розвитку низки захворювань, в тому числі бронхітів. Частіше за інших слабують особи з ослабленим імунітетом.

Еколог також звернув увагу на те, що часто люди не усвідомлюють, які речовини вдихають з димом. Наприклад, на городах вирощують картоплю, яка довгий час обробляється отрутохімікатами від шкідників. При спалюванні бадилля ці речовини потрапляють у повітря...

На листі дерев, які ростуть біля доріг, накопичуються вихлопи автомобілів, радіонукліди та інші забруднення. Попри це, листя згрібають і підпалюють, і всі цим дихають. Те, що накопичується протягом усього сезону, ми вдихаємо за один день, пише  expres.ua.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

18:09
Найактивніше жир накопичується у сіднично-стегновій ділянці, зоні живота, тут частіше і з'являється “апельсинова шкіра”. Але чому?
15:40
Правда й міфи щодо впливу цього явища на фізичний та психічний стан людини.
18:05
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
18:05
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
19:16
Мої слова можуть обурити. Це залежатиме від того, як багато людей із вашого близького оточення чекають на нирку чи печінку для пересадки.
10:00
Що не так із даними медичних лабораторій і як дорого це може коштувати пацієнтам?
14:10
"Організм українців генетично не розрахований на перебування в умовах надмірної спеки".
10:35
За свідченням істориків, вони вперше були описані в індійській поезії, а в поширенні їх на терени Європи свою роль зіграв Олександр Македонський.
16:30
Згідно із статистичними даними ВООЗ, на преаналітичному (долабораторному) етапі стається до 70% помилок, які впливають на результати лабораторних досліджень.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.