Перегляд порно названо шкідливим для чоловіків

26 Вересень, 2017 - 18:00

Американські фахівці стверджують, що найбільш поширеною причиною еректильної дисфункції серед молодих чоловіків є саме перегляд порнографії.

Термін PIED (імпотенція, пов'язана з порно) вперше запропонував професор Абрахам Мордженталер з Гарварда. Багато дослідників сумніваються в наявності факту зв'язку порно і імпотенції, однак все більше досліджень вказують на те, що фільми для дорослих вкрай негативно впливають на сексуальне бажання і задоволення чоловіків.

 У дослідженні взяли участь тисячі відвідувачів сайтів для дорослих, серед яких Reboot Nation і Your Brain on Porn, присвячених боротьбі з пристрастю до порнографії. Сексопатолог Ванесса Марін стверджує, що еректильна дисфункція стає все більш нагальною проблемою для чоловіків, причому ця проблема “молодшає”, хоча раніше це було характерно для чоловіків старшого віку, пише grifonsoft.ru

Результати іншого дослідження під керівництвом Метью Крістман також вказують на те, що поширення імпотенції пов'язане саме з порнографією. Фахівці опитали більше трьохсот чоловіків у віці від 20 до 40 років. Майже 5% заявили, що вважають за краще мастурбувати під час перегляду фільмів для дорослих, а не займатися сексом. Решта ж заявили, що їх еректильна дисфункція ставала сильнішою від частоти перегляду порно.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

12:05
За яких умов сімейний лікар може викликати для пацієнта мобільну бригаду і що вважається легкими симптомами хвороби?
11:00
Науковці кажуть, що читання здатне пригальмувати старіння мозку.
18:00
"Однією з найважливіших для імунітету є робота імунної системи кишківника", - каже науковиця.
11:01
Лікар розповідає про фалопластику та причини, які призводять до необхідності провести таку операцію.
11:00
Епідеміологи прогнозують, що цього епідсезону українцям загрожує чотири штами грипу.
11:00
Осінь - пора, коли кількість пацієнтів із такою проблемою зростає.
13:00
Люди з таким розладом не мають сили та бажання навіть встати з ліжка. Їм загрожують хвороба Паркінсона, недуги серця та шлунка.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.