Перегляд порно названо шкідливим для чоловіків

26 Вересень, 2017 - 18:00

Американські фахівці стверджують, що найбільш поширеною причиною еректильної дисфункції серед молодих чоловіків є саме перегляд порнографії.

Термін PIED (імпотенція, пов'язана з порно) вперше запропонував професор Абрахам Мордженталер з Гарварда. Багато дослідників сумніваються в наявності факту зв'язку порно і імпотенції, однак все більше досліджень вказують на те, що фільми для дорослих вкрай негативно впливають на сексуальне бажання і задоволення чоловіків.

 У дослідженні взяли участь тисячі відвідувачів сайтів для дорослих, серед яких Reboot Nation і Your Brain on Porn, присвячених боротьбі з пристрастю до порнографії. Сексопатолог Ванесса Марін стверджує, що еректильна дисфункція стає все більш нагальною проблемою для чоловіків, причому ця проблема “молодшає”, хоча раніше це було характерно для чоловіків старшого віку, пише grifonsoft.ru

Результати іншого дослідження під керівництвом Метью Крістман також вказують на те, що поширення імпотенції пов'язане саме з порнографією. Фахівці опитали більше трьохсот чоловіків у віці від 20 до 40 років. Майже 5% заявили, що вважають за краще мастурбувати під час перегляду фільмів для дорослих, а не займатися сексом. Решта ж заявили, що їх еректильна дисфункція ставала сильнішою від частоти перегляду порно.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.