Перегляд порно названо шкідливим для чоловіків

26 Вересень, 2017 - 18:00

Американські фахівці стверджують, що найбільш поширеною причиною еректильної дисфункції серед молодих чоловіків є саме перегляд порнографії.

Термін PIED (імпотенція, пов'язана з порно) вперше запропонував професор Абрахам Мордженталер з Гарварда. Багато дослідників сумніваються в наявності факту зв'язку порно і імпотенції, однак все більше досліджень вказують на те, що фільми для дорослих вкрай негативно впливають на сексуальне бажання і задоволення чоловіків.

 У дослідженні взяли участь тисячі відвідувачів сайтів для дорослих, серед яких Reboot Nation і Your Brain on Porn, присвячених боротьбі з пристрастю до порнографії. Сексопатолог Ванесса Марін стверджує, що еректильна дисфункція стає все більш нагальною проблемою для чоловіків, причому ця проблема “молодшає”, хоча раніше це було характерно для чоловіків старшого віку, пише grifonsoft.ru

Результати іншого дослідження під керівництвом Метью Крістман також вказують на те, що поширення імпотенції пов'язане саме з порнографією. Фахівці опитали більше трьохсот чоловіків у віці від 20 до 40 років. Майже 5% заявили, що вважають за краще мастурбувати під час перегляду фільмів для дорослих, а не займатися сексом. Решта ж заявили, що їх еректильна дисфункція ставала сильнішою від частоти перегляду порно.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

19:20
Брунькотерапія допомагає при багатьох захворюваннях, кажуть фахівці народної медицини.
18:02
Науковці змусили відступити смертельну інфекцію, врятувавши двох уражених нею людей.
10:26
Нейрофізіологи і дієтологи з Мерілендського університету запевняють: кава найкраще бадьорить між 9.30 та 11.30. А ідеальний час для еспресо - 10.30. Чому так?
12:32
Попри цілющі властивості березового соку, пити його можна не всім.
09:19
Вони просять у лікарів “придбати продукти, натерти спину, просто поговорити”. Тим часом інші люди, які справді потребують допомоги, змушені чекати.
19:31
Слова про те, що кохання - як наркотик, мають під собою грунт, кажуть фахівці.
15:13
Через потепління самиці поспішають відкладати яйця, а для цього їм потрібна кров - тварин, людей.
12:30
Щодня для порятунку недоношеної дитини потрібно витрачати від однієї до трьох тисяч гривень, у середньому загальна сума всіх витрат - приблизно 100 тисяч гривень.
14:00
Чим замінити м'ясо та чому важливо вживати багато білка?
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.