Щоб схуднути, обов'язково вживайте цей калорійний продукт

28 Вересень, 2017 - 12:15

Довгий час вважалося, що людям, які хочуть схуднути, не варто їсти жирні й калорійні продукти, в тому числі горіхи. Однак численні дослідження показали, що горіхи багаті на корисні жири, білки, вітаміни і фітохімічні сполуки, а тому виключати їх з раціону у жодному разі не можна, навіть якщо ви хочете схуднути.

А вчені з Loma Linda University (США) виявили, що горіхи (наприклад, мигдаль і фундук) навіть допомагають схуднути і захищають від ожиріння, повідомляє newsyou.info.

Дослідження, опубліковане в European Journal of Nutrition, показало, що люди, які вживали горіхи, важили менше, ніж ті, хто взагалі не їв горіхів. Крім того, у любителів горіхів ризик ожиріння виявився нижчим на 5%.

До речі, у горіхів є й інші плюси. Вважається, що вони корисні для пам'яті. А ще горіхи і арахіс рятують від передчасної смерті. А недавно дослідники з Університету Маастрихта (Нідерланди) з'ясували, що досить з'їдати всього 10 грамів горіхів або арахісу на день, щоб знизити ризик смерті від декількох найбільш поширених її причин, включаючи рак, діабет і серцево-судинні захворювання. Арахісове масло, що цікаво, такого ефекту не має.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

З кожним роком в Україні з'являється все більше людей, які мають проблеми із зором. За підрахунками МОЗ, у кожної п'ятої дитини в Україні -- нездорові очі.
Люди, які лише півгодини сплять удень, рідше потерпають від стрибків артеріального тиску і більш продуктивно працюють
Такого висновку дійшли вчені з Греції, дослідивши зміни фізіологічних параметрів майже 4000 осіб середнього віку, які потерпають від артеріальної гіпертензії.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.