Чули про шкоду холестерину? Так от -- це неправда

29 Вересень, 2017 - 17:15

Доктор Дуайт Ланделл, кардіохірург з 25-річним стажем, визнає, що відкриття дворічної давності цілковито змінює уявлення людства про холестерин як основну причину серцево-судинних хвороб. Він також говорить про те, що, попри всю очевидність і однозначність результатів цього відкриття, багато лікарів і медицина загалом досі не спроможні визнати свою помилку і докорінно переглянути методи роботи.

Як показали дослідження, проблеми із серцем і судинами виникають не через надлишок холестерину і жирної їжі. Їх причиною стає хронічне запалення стінок артерій.

Якщо такого запалення немає, холестерин може спокійно циркулювати  судинами, не накопичуючись на їх стінках. А тому всі рекомендації та способи і засоби розв'язання проблеми, такі, як дієта з низьким вмістом жирів і ліки проти холестерину, не дають належного ефекту.

А щоб не розвинулося хронічне запалення судин, яке може виникати внаслідок дії  токсинів, вживання продуктів, до переробляння яких організм не пристосований, а також потрапляння всередину бактерій і вірусів, треба відмовитися від дієти зі
зниженим вмістом жирів, оскільки від неї більше шкоди, ніж користі.

Найбільш шкідливі продукти, які провокують запалення судин, --  солодке, вироби з борошна, а також рослинні жири омега-6 (а це соєва, кукурудзяна і соняшникова олія). Щоразу, коли ми їмо солодку булочку, наш організм реагує на це запаленням. Часте вживання цих продуктів призводить до хронічного запалення, а потім -- до
діабету, захворювання серця і судин. Солодкі та приготовлені в олії продукти повільно вбивають кожного з нас. 

Щоб цього уникнути, треба замінити шкідливі жири на  масло та оливкову олію, а також максимально скоротити споживання солодкого -- аж до цілковитого вилучення цих продуктів з раціону.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

09:00
"Коли я вийшов на пенсію, зрозумів: щоб почуватись краще, треба більше рухатись", - каже чоловік.
14:15
Ревнощі неабияк впливають на організм людини. Вона при цьому може відчувати і фізичний біль - голови та серця, може стрибати тиск.
15:00
Про молекулярні "датчики" кисню, супердопінг і боротьбу з онкоклітинами.
11:00
"Ми навіть не усвідомлюємо, наскільки поліпшилося наше харчування за останні сто років, і вважаємо поганим і неправильним те, про що наші предки могли тільки мріяти!"
14:00
23-річний юнак став наймолодшим в Україні пацієнтом, якому пересадили донорське серце після імплантовано механічного.
16:05
Фахівці кажуть, жодні з народних методів перевiрки грибів на їстивнiсть науково не обгрунтовані.
14:05
Моїм основним принципом у роботі з пацієнтами було дослідити мотивацію нанесення татуювання. І ось, що я зрозумів.
11:00
У медзакладах грубо порушують норми харчування, визначені МОЗ. Розслідування "Експресу".
14:55
4 жовтня у світі відзначають день усмішки.
15:15
Медики кажуть, однією з вагомих причин народження поєднаних близнюків є протигрибкова терапія.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.