Названо продукти, вживання яких може спровокувати зміну кольору очей

1 Жовтень, 2017 - 12:00

Учені змогли з'ясувати, що, вживаючи певні продукти, через два місяці можна змінити натуральний колір очей. Це відкриття дозволило фахівцям спростувати теорію про те, що колір очей багато в чому залежить від генетичних ознак і його ніяк не можна змінити.

Зокрема, якщо людина регулярно споживає мед і горіхи, колір її очей може стати набагато світлішим, ніж звичайно. А для тих, хто хоче, щоб колір очей став більш насиченим, то слід ввести до раціону харчування шпинат, який багатий такою речовиною, як залізо, морську капусту або чай з мучниці.

Пиття імбирного чаю додає очам блиску. На колір райдужної оболонки також сильно впливає вживання у великих кількостях риби, цибулі та м'яса. За словами фахівців, якщо протягом двох місяців споживати перераховані продукти, то це
неодмінно позначиться на кольорі очей.

Звичайно, радикально змінити природний колір не вдасться, наприклад, з блакитного на темнокарі, а от додати їм рідкісний гарний відтінок абсолютно реально.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.