Фахівці розповіли, як темперамент у ліжку залежить від групи крові

9 Жовтень, 2017 - 18:00

Гарячий чи стриманий партнер у ліжку -- залежить не тільки від рівня статевих гормонів у крові. Дослідження гематологів (фахівців, що вивчають кров) і психологів виявили певну залежність любовного темпераменту ще й від групи крові.

Люди з першою групою крові -- сексуальні й активні. Вони не сидять на місці, увесь час шукають виходу енергії. Люблять усе нове -- і в сексі теж. Їхній партнер запросто може втомитися після палкої ночі з ними.

Друга група -- вони скромні й урівноважені особистості. Не в їхній манері виставляти себе напоказ у сміливих вбраннях і поводитися виклично. Вони, швидше за все, не надто оригінальні в інтимному житті, але, попри те, їхній партнер не буде
ображений.

Ті, хто має третю групу крові, нерідко справляють хибне враження. Їх вирізняють холодні руки з гнучкими пальцями. Ці люди виглядають стримано, спокійно, схильні ставитися до себе й близьких критично, а усередині в них вирують почуття й емоції. Вони темпераментні й унаслідок тонкого душевного устрою під час
близькості можуть розплакатися.

Стосовно людей із четвертою групою, то вони найпалкіші. Що б вони не робили, у всьому залишається відбиток їхньої емоційності. Чи  це сварка, розставання або публічний виступ -- вони покажуть себе сповна.  Але вони можуть і приховувати те, ким є насправді. Заняття сексом для них -- віддача до повної знемоги й доведення себе та партнера до непритомного стану, внаслідок чого на постільній білизні можуть лишитися діри. Однак їм нерідко не вистачає хоробрості, щоб ці фантазії стали реальністю.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.