Названо найщасливіші роки життя

9 Жовтень, 2017 - 16:00

В Австралії доктор Іоана Раміа з університету Нового Південного Уельсу опублікувала дані дослідження про те, які роки в житті людини можна вважати по-справжньому щасливими. Як повідомляє британська газета "Daily Mail", задоволеність життям і зміни цього відчуття з часом можна описати U-подібною кривою. Найвищий рівень задоволеності життям у людей віком від 15 до 24 років. Потім він знижується і залишається незмінно низьким протягом приблизно 40 років.

Доктор зазначає, що до 65 років життя знову починає налагоджуватися, а така ж, як у молодості, задоволеність життям настає у 75 -- 80 років. На задоволеність життям впливають фінансові клопоти, народження першої дитини.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

"Щодня з прогулянки моя дитина приносить каштани, які трохи рано цього року почали падати. Я думала викинути, а мама каже, що з них можна робити ліки -- десь читала про це.
"Розкажіть, яка різниця між грипом і парагрипом? Мені поставили саме такий діагноз -- парагрип, маю температуру 38 -- 39 градусів, болить горло, сухий кашель, відчуваю загальну слабкість".

Новини

22:47
Наявність рослин у будинку може зробити нас здоровими завдяки поліпшенню якості вдихуваного повітря та насичення його великою кількістю кисню.
21:47
В Україні за останні 20 років захворюваність на рак молочної залози зросла майже у 3 рази.
15:58
Мікробіологи та хіміки синтезували сироватку для боротьби з тютюновою залежністю.
14:23
Минулого року цей діагноз почули 14 170 українців, зокрема, 14 057 жінок та 113 чоловіків.
13:49
Для того, щоб не пересихало око, під час роботи за комп'ютером слід кліпати не менше 18 разів на хвилину.
13:43
Однією із найпоширеніших причин болю в животі є печія, заявила Уляна Супрун.
11:12
Псуватися погода розпочне із західних областей
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.