За товстунами тепер стежитимуть

11 Жовтень, 2017 - 14:00

У всіх відділеннях лікарень США організовують палати для пацієнтів із надмірною вагою -- з міцнішим обладнанням більших габаритів.

Кількість хворих, котрі мають ожиріння, в американських клініках перевищує 15 -- 20%. Прогнозуючи розвиток тенденції у майбутньому, більшість медичних закладів переобладнують палати, щоб у них можна було доглядати і пацієнтів з вагою понад 230 кілограмів. Ліжка, шафки, душові мають бути такі, аби ними було зручно користуватися і дуже огрядним людям. Цікаво, що ліжка обладнано електронною вагою, що визначає масу тіла хворого.

У містах США і Великобританії останніми роками з'явилися спеціальні автомобілі швидкої допомоги, які називаються "obesity ambulance" (швидка допомога для хворих з ожирінням). У них можна перевозити або четверо хворих зі звичайними габаритами, або одного пацієнта вагою до 450 кілограмів. А от медична авіація у
Великобританії не бере на борт пацієнтів, котрі важать понад 136 кілограмів.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.