Поганий характер? То через... недосипання

12 Жовтень, 2017 - 11:30
Вчені з'ясували, від чого виникають зміни в характері

Якщо у людини спостерігається хронічне недосипання,  вона обов'язково зіткнеться з серйозними проблемами зі здоров'ям. І це ще не все. Як показали дослідження вчених з Університету Каліфорнії (США), недосипання (а йдеться про тривалість сну менше 7 годин за ніч) змінює характер.

У звіті вчених йдеться: "Варто вам один раз проспати менше семи годин, як у вашому мозку і організмі в цілому почнуться незворотні зміни. І ті, хто стверджують, що можуть спати по шість годин, на жаль, обманюють себе і своє здоров'я. Спроба виспатися у вихідні дні не може компенсувати недосипання протягом робочого тижня. Це не банк. Не можна накопичити борг, а потім погасити його пізніше".

Дослідники стверджують, що через недосипання людина втрачає харизму і частіше починає брехати. Паралельно у нього підвищується ризик зниження якості пам'яті, розвитку діабету, раку і хвороби Альцгеймера, пише gogetnews.info.

Тож експерти рекомендують відмовитися від кави у вечірній час, як від комп'ютера, телефону і телевізора (мінімум за годину до відходу до сну). Спиртне також не допоможе вам заснути, підкреслюють вчені.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.