Рожевий колір більше не "жіночий"

13 Жовтень, 2017 - 11:30

Під час досліджень вченим вдалося з'ясувати, що асоціювати рожевий колір з дівчатами та жінками -- неправильно. Мало того: з самого початку такий розподіл був помилковим.

Вчений Гевін Еванс з'ясував, що до кінця ХІХ століття існували рекомендації про те, в якого кольору одяг необхідно одягати хлопчиків і дівчаток. Для чоловічої статі кращим відтінком був рожевий, а для жіночого -- синій. Це пов'язано з історичним моментом: Діва Марія носила синій одяг, а рожевий був альтернативою червоного.

До середини ХХ століття рекламні кампанії почала вести активне позиціонування рожевого як жіночого кольору. Ця ідея стала настільки популярною, що всі почали в це вірити. Проте з наукової точки зору, немає жодних пояснень щодо ідентифікації кольору для різних статей, пише gogetnews.info.

 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Люди ще пораються на землі, тягають мішки і кошики з урожаєм. Та раптом у спині ніби щось "стріляє" -- і навіть поворухнутися важко. Саме так проявляється радикуліт.
Нині - п'ятниця, 13-е... Фахівці впевнені: бiльшiсть нещасть, що стається цього дня, люди привертають до себе самi
До п'ятницi, яка випадає на 13 число, вже кiлька столiть iснує неоднозначне ставлення. У бiльшостi випадкiв це -- незрозумiлий забобонний страх.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.