Названо причину появи ранньої сивини

13 Жовтень, 2017 - 13:00

Якщо раніше вважалося, що передчасна поява сивини обумовлена генетикою, то, судячи з результатів нового дослідження, не тільки гени можуть вплинути на зміну кольору волосся.

Вчені з Бредфордського університету (Англія) виявили, що посивіти завчасно можна через схильність до стресів та недостатню якість сну. Адже рання сивина і облисіння пояснюються не тільки генетичними факторами, й режимом сну, а також рівнем стресу, заявили дослідники.

Такий висновок був зроблений на підставі результатів, отриманих при вивченні близнюків, пише ladyhealth. Фахівці виявили, що в парах близнюків при наявності однакових генів у братів і сестер, сивина і облисіння наздоганяють їх неоднаково. Виявилося, що той близнюк, який мав проблеми зі сном або часто відчував стрес, сивів і лисів раніше своєї генетичної “половинки”.

Як кажуть вчені, у стресових ситуаціях відбуваються довгострокові зміни в фолікулах. Тож волосся, яке росте, може й не змінити свій колір, але нове буде вже сивим.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.