Ліків від артриту немає, але це заняття допоможе

11 Жовтень, 2017 - 17:15

Практика йоги поліпшує фізичне і психічне самопочуття при артриті -- захворюванні, від якого нині у світі немає дієвого лікування. Без лікування артрит може вплинути не тільки на мобільність людини, а й на загальний стан здоров'я, на психіку. Дослідники Університету Джона Гопкінса встановили, що у людей з артритом, які практикували йогу протягом 8 тижнів, було зафіксовано 20% 
поліпшення самопочуття.

Учасники експерименту відзначили не тільки зменшення больових відчуттів, а й поліпшення настрою, збільшення енергійності та вищий рівень виконання повсякденних завдань.

Автор дослідження, доктор Сюзан Батлер, заявила, що йога як вид фізичної активності особливо підходить людям з артритом, бо  поєднує фізичне навантаження і розслаблення. Крім того, програми занять можна коригувати залежно від рівня підготовки особи.

Тривалість експерименту становила 8 тижнів. Протягом одного такого тижня в учасників було три заняття: двічі у студії і один раз -- удома.  Після закінчення дослідження ефект від занять був навіть через 9 місяців.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

З кожним роком в Україні з'являється все більше людей, які мають проблеми із зором. За підрахунками МОЗ, у кожної п'ятої дитини в Україні -- нездорові очі.
Люди, які лише півгодини сплять удень, рідше потерпають від стрибків артеріального тиску і більш продуктивно працюють
Такого висновку дійшли вчені з Греції, дослідивши зміни фізіологічних параметрів майже 4000 осіб середнього віку, які потерпають від артеріальної гіпертензії.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.