Бракує інсуліну? Тепер у таблетках

12 Жовтень, 2017 - 18:00

Дiабетики змушенi щодня робити собi кiлька iн'єкцiй iнсулiну. Ця непроста процедура порушує розпорядок дня i завдає безлiчi проблем, у тому числi й психологiчних.  Але американськi фармацевти знайшли спосiб доставляти iнсулiн в
органiзм людини без уколiв та iнших болючих процедур. Медики в американському мiстi Санта-Барбара створили таблетки, що мiстять денну дозу iнсулiну. 

Рiч у тому, що молекули iнсулiну пiд впливом травних сокiв повнiстю знищуються, потрапивши в травну систему людини. Над створенням iнсулiнової таблетки вченi вже кiлька десятилiть сушать голову. Нарештi Самiр Мiтраготрi i її колегам все-таки
вдалося створити таблетки, якi не пiддаються впливу шлункового соку. Лiки запакованi в захисну капсулу, що здатна доставити iнсулiн в тонкий кишкiвник, звiдки вiн всмоктується в кров.

Та цi таблетки ще не пройшли клiнiчнi випробування, тому не вiдомо, коли вони надiйдуть у продаж i чи надiйдуть взагалi.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.