Цей метод позбавить від вошей за один день

13 Жовтень, 2017 - 18:00

Вошей позбутися важко, але німецькі інженери з Фраунгоферівського інституту технології поверхні та тонких плівок (Мюнхен, Німеччина) роблять це за... день!
Вони розробили унікальний електричний гребінець, що позбавляє людину від вошей усього за день та до того ж без шкоди для здоров'я.

Звична терапія проти вошей припускає використання спеціальних шампунів або лосьйонів. Ці засоби вбивають вошей, а після того мертвих комах потрібно вичісувати гребінцем. Але притім  шампуні не діють проти яєць паразитів, тому курс лікування треба повторювати. До того ж воші часто виробляють імунітет до шампунів.

Німецькі інженери пропонують пропускати електрострум високої напруги зубчиками гребінця. Кінчики цих зубчиків виступають електродами. Струм, що протікає між електродами, розщеплює молекули повітря, створює холодну плазму. Плазма вбиває вошей. Що найважливіше, при цьому температура на поверхні голови залишається як зазвичай.

Як продемонстрували експерименти, з допомогою гребінця від вошей позбуваються 
за добу. Винахідники наголошують: пристрій буде корисним не тільки батькам маленьких дітей, педіатрам, а й власникам хатніх тварин.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

18:25
Ознакою захворювання є погіршення пам'яті, коли забуваються насамперед поточні події.
16:35
Найчастіше харчі забруднюються поліциклічними ароматичними вуглеводнями (ПАВ), нітрозамінами (НА) та важкими металами.
10:27
Документ про повну вакцинацію дитини продають всього за 400, лікарняний - за 200, а довідку про вагітність - за 300 гривень.
09:52
Чим небезпечне вживання антибіотиків безконтрольно? Які ризики виникають, якщо їх не продаватимуть без призначення лікаря?
19:20
Брунькотерапія допомагає при багатьох захворюваннях, кажуть фахівці народної медицини.
18:02
Науковці змусили відступити смертельну інфекцію, врятувавши двох уражених нею людей.
10:26
Нейрофізіологи і дієтологи з Мерілендського університету запевняють: кава найкраще бадьорить між 9.30 та 11.30. А ідеальний час для еспресо - 10.30. Чому так?
12:32
Попри цілющі властивості березового соку, пити його можна не всім.
09:19
Вони просять у лікарів “придбати продукти, натерти спину, просто поговорити”. Тим часом інші люди, які справді потребують допомоги, змушені чекати.
19:31
Слова про те, що кохання - як наркотик, мають під собою грунт, кажуть фахівці.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.