Цей метод позбавить від вошей за один день

13 Жовтень, 2017 - 18:00

Вошей позбутися важко, але німецькі інженери з Фраунгоферівського інституту технології поверхні та тонких плівок (Мюнхен, Німеччина) роблять це за... день!
Вони розробили унікальний електричний гребінець, що позбавляє людину від вошей усього за день та до того ж без шкоди для здоров'я.

Звична терапія проти вошей припускає використання спеціальних шампунів або лосьйонів. Ці засоби вбивають вошей, а після того мертвих комах потрібно вичісувати гребінцем. Але притім  шампуні не діють проти яєць паразитів, тому курс лікування треба повторювати. До того ж воші часто виробляють імунітет до шампунів.

Німецькі інженери пропонують пропускати електрострум високої напруги зубчиками гребінця. Кінчики цих зубчиків виступають електродами. Струм, що протікає між електродами, розщеплює молекули повітря, створює холодну плазму. Плазма вбиває вошей. Що найважливіше, при цьому температура на поверхні голови залишається як зазвичай.

Як продемонстрували експерименти, з допомогою гребінця від вошей позбуваються 
за добу. Винахідники наголошують: пристрій буде корисним не тільки батькам маленьких дітей, педіатрам, а й власникам хатніх тварин.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

6 грудня відомому кардіологу, батькові кардіохірургічної школи України виповнилося б 105 років
Ім’я Миколи Амосова стала практично називним. Це символ здорового духу і тіла -- практично до останніх днів Микола Амосов робив свою авторську гімнастику.
Модель, телеведуча і світська діва розповіла, як позбутись болю голови,  схуднути і не старіти
48-річна Світлана Вольнова не боїться зйомок у купальнику, носить відкриті сукні, короткі шорти і кардинально змінює не тільки імідж, але й професії.

Новини

18:32
Вчені склали карту озонового шару Землі та карту забруднення повітря на планеті, використовуючи дані з супутників, що рухаються навколо Землі.
15:35
Дієтологиня розробила раціони харчування для кожного учасника за схемою, якою можете скористатися і ви.
14:25
У Києві показник захворюваності на грип та ГРВІ є нижчим епідемічного порогу.
07:07
Куріння кальяну має прямий зв‘язок з онкологією легень, ротової порожнини, стравоходу, шлунка, з серцево-судинними захворюваннями, хронічним обструктивним захворюванням легень, чоловічим безпліддям.
21:54
"Зелені" райони знижують рівень стресу та рівень серцево-судинних хвороб.
16:17
6 грудня відомому кардіологу, батькові кардіохірургічної школи України виповнилося б 105 років
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.