Цей метод позбавить від вошей за один день

13 Жовтень, 2017 - 18:00

Вошей позбутися важко, але німецькі інженери з Фраунгоферівського інституту технології поверхні та тонких плівок (Мюнхен, Німеччина) роблять це за... день!
Вони розробили унікальний електричний гребінець, що позбавляє людину від вошей усього за день та до того ж без шкоди для здоров'я.

Звична терапія проти вошей припускає використання спеціальних шампунів або лосьйонів. Ці засоби вбивають вошей, а після того мертвих комах потрібно вичісувати гребінцем. Але притім  шампуні не діють проти яєць паразитів, тому курс лікування треба повторювати. До того ж воші часто виробляють імунітет до шампунів.

Німецькі інженери пропонують пропускати електрострум високої напруги зубчиками гребінця. Кінчики цих зубчиків виступають електродами. Струм, що протікає між електродами, розщеплює молекули повітря, створює холодну плазму. Плазма вбиває вошей. Що найважливіше, при цьому температура на поверхні голови залишається як зазвичай.

Як продемонстрували експерименти, з допомогою гребінця від вошей позбуваються 
за добу. Винахідники наголошують: пристрій буде корисним не тільки батькам маленьких дітей, педіатрам, а й власникам хатніх тварин.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.