Встановлено секрет довголіття: це розмарин, секс та риболовля

22 Жовтень, 2017 - 18:00
Вчені мають намір провести на людях експеримент з продовження життя

Зокрема, інтерес в експертів викликав південний регіон Італії, де спостерігається аномально висока тривалість життя людей. Йдеться про містечку Чіленто. Тривалість життя там виявилася вищою, ніж на решті території Італії: 85 років у чоловіків та 92 роки у жінок.

Вчені спробували встановити, які фактори позначаються на довголіття тутешніх жителів. Експерти вважають, що таких результатів сприяє багатий на розмарин раціон, секс в солідному віці, а також фізична активність у вигляді риболовлі і прогулянок. Крім того, в крові цих людей  виявлені менші обсяги гормону адреномедуліна, що відповідає за зниження артеріального тиску, пише gogetnews.info.

Вчені мають намір організувати експеримент, в рамках якого 200 уродженців Чіленто переберуться до Швеції, а аналогічне число шведів поживе на півдні Італії. Експерти сподіваються дізнатися, чи позначиться така ситуація на тривалості життя добровольців.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.