Встановлено секрет довголіття: це розмарин, секс та риболовля

22 Жовтень, 2017 - 18:00
Вчені мають намір провести на людях експеримент з продовження життя

Зокрема, інтерес в експертів викликав південний регіон Італії, де спостерігається аномально висока тривалість життя людей. Йдеться про містечку Чіленто. Тривалість життя там виявилася вищою, ніж на решті території Італії: 85 років у чоловіків та 92 роки у жінок.

Вчені спробували встановити, які фактори позначаються на довголіття тутешніх жителів. Експерти вважають, що таких результатів сприяє багатий на розмарин раціон, секс в солідному віці, а також фізична активність у вигляді риболовлі і прогулянок. Крім того, в крові цих людей  виявлені менші обсяги гормону адреномедуліна, що відповідає за зниження артеріального тиску, пише gogetnews.info.

Вчені мають намір організувати експеримент, в рамках якого 200 уродженців Чіленто переберуться до Швеції, а аналогічне число шведів поживе на півдні Італії. Експерти сподіваються дізнатися, чи позначиться така ситуація на тривалості життя добровольців.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Медики попереджають: під час холодної й сирої погоди загострюється одна з найбільш поширених хвороб осені.  Ви можете не застуджуватись, але на фоні похолодання може з"явитися кашель, причиною чого
Не секрет, що стан нашого здоров'я регулюється саме гормонами.  А, власне, яку роль вiдiграють гормони у нашому життi? Чому виникають гормональнi порушення?

Новини

13:00
Науковці пояснили, чому сновидіння такі корисні
11:30
Дієта з високим вмістом солі знижує рівень корисних бактерій в кишківнику та сприяє гіпертонічним кризам
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.