Виявлено несподівану причину артриту

23 Жовтень, 2017 - 13:00
Вчені пов'язали артрит з… кишковими бактеріями

Американські вчені виявили взаємозв'язок між ревматоїдним артритом  і високою концентрації кишкових бактерій. Для того, щоб підтвердити або спростувати цей висновок, медики провели дослідження, в ході якого взяли аналіз калу у  понад ста осіб. Результат підтвердив, що що одна з патогенних бактерій кишечника може спровокувати появи ревматоїдного артриту.

Зокрема, у 75% людей високою концентрацією бактерії Prevotella copri був виявлений артрит на ранній стадії.  11,5% людей, які вже деякий час лікують свій артрит, мали перевищену норму бактерій у кишечнику. 37,5% з патогеном в кишечнику хворіли на  псоріатичний артрит.  У 21,4% було виявлено підвищену кількість патогенних бактерій, але вони на артрит не хворіли, повідомляє healthystyle.info.

Вчені вважають, що якщо вчасно проконтролювати роботу кишечника і очистити його від шкідливих бактерій Prevotella copri, які знищують корисні бактерії, то можна запобігти розвитку артриту або хоча б полегшити його перебіг. Крім того, на основі дослідження вчені розробляють такий метод лікування артриту, як очищення мікрофлори кишечника.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Медики попереджають: під час холодної й сирої погоди загострюється одна з найбільш поширених хвороб осені.  Ви можете не застуджуватись, але на фоні похолодання може з"явитися кашель, причиною чого
Не секрет, що стан нашого здоров'я регулюється саме гормонами.  А, власне, яку роль вiдiграють гормони у нашому життi? Чому виникають гормональнi порушення?

Новини

13:00
Науковці пояснили, чому сновидіння такі корисні
11:30
Дієта з високим вмістом солі знижує рівень корисних бактерій в кишківнику та сприяє гіпертонічним кризам
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.