Виявлено несподівану причину артриту

23 Жовтень, 2017 - 13:00
Вчені пов'язали артрит з… кишковими бактеріями

Американські вчені виявили взаємозв'язок між ревматоїдним артритом  і високою концентрації кишкових бактерій. Для того, щоб підтвердити або спростувати цей висновок, медики провели дослідження, в ході якого взяли аналіз калу у  понад ста осіб. Результат підтвердив, що що одна з патогенних бактерій кишечника може спровокувати появи ревматоїдного артриту.

Зокрема, у 75% людей високою концентрацією бактерії Prevotella copri був виявлений артрит на ранній стадії.  11,5% людей, які вже деякий час лікують свій артрит, мали перевищену норму бактерій у кишечнику. 37,5% з патогеном в кишечнику хворіли на  псоріатичний артрит.  У 21,4% було виявлено підвищену кількість патогенних бактерій, але вони на артрит не хворіли, повідомляє healthystyle.info.

Вчені вважають, що якщо вчасно проконтролювати роботу кишечника і очистити його від шкідливих бактерій Prevotella copri, які знищують корисні бактерії, то можна запобігти розвитку артриту або хоча б полегшити його перебіг. Крім того, на основі дослідження вчені розробляють такий метод лікування артриту, як очищення мікрофлори кишечника.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.