Від цього заняття восени слід відмовитись - інакше може розвинутись рак

21 Жовтень, 2017 - 14:00

Спалювання листя є надзвичайно шкідливим для здоров’я людей та екологічного стану у населених пунктах, - заявили фахівці. При згорянні однієї тонни рослинних залишків у повітря вивільняється біля 9 кг мікрочастинок диму. З димом у повітря виділяються пестициди та радіонукліди.

Тоді як чимало людей мають алергію на дим, тому з початком осені суттєво зростає рівень захворюваності, пише provse.te.ua. А оскільки з димом у повітря вивільняються діоксини, які можуть потрапити в органи дихання, це призведе не лише до появи кашлю чи відчуття дертя в горлі, але й загрожує розвитком онкологічних захворювань.

Окрім того, виникає загроза перекидання вогню, поява пожеж, загорання житлових будинків. При тім погіршується видимість на дорогах, що призводить до збільшення дорожньо-транспортних пригод на дорогах.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Медики попереджають: під час холодної й сирої погоди загострюється одна з найбільш поширених хвороб осені.  Ви можете не застуджуватись, але на фоні похолодання може з"явитися кашель, причиною чого
Не секрет, що стан нашого здоров'я регулюється саме гормонами.  А, власне, яку роль вiдiграють гормони у нашому життi? Чому виникають гормональнi порушення?

Новини

13:00
Науковці пояснили, чому сновидіння такі корисні
11:30
Дієта з високим вмістом солі знижує рівень корисних бактерій в кишківнику та сприяє гіпертонічним кризам
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.