Для того, аби згадати важливу річ, потрібно правильно стимулювати роботу мозку

21 Жовтень, 2017 - 16:00

Розмова з собою вголос стимулює мислення та розумову діяльність, про таке заявили психологи з Університету Вісконсін-Медисон.

Науковці провели експериметн, підчас якого учасники мали шукати загублені речі. За умовами експерименту, половина добровольців змушені були мовчати під час виконання завдання. Тоді як учасники іншої групи повинні були допомагати собі розмовою... із собою. В результаті респонденти з другої групи впорались із завданням швидше.

У зв"язку з цим науковці зробити висновок, що цілковита тиша не завжди може сприяти виконанню завдання. А розмова з собою допомагає процесу мислення та сприйняття, позитивно впливає на роботу головного мозку, підштовхуючи його до потрібного рішення.

Тож коли вам важко правильно оцінити ситуацію чи зорієнтуватися у просторі або коли треба чимшвидше зібрати речі в дорогу (а ви боїтеся щось забути), варто лише проговорювати вголос думки. Можете навіть почати діалог із собою, не соромтеся, головне, виконати поставлене завдання. 
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Медики попереджають: під час холодної й сирої погоди загострюється одна з найбільш поширених хвороб осені.  Ви можете не застуджуватись, але на фоні похолодання може з"явитися кашель, причиною чого
Не секрет, що стан нашого здоров'я регулюється саме гормонами.  А, власне, яку роль вiдiграють гормони у нашому життi? Чому виникають гормональнi порушення?

Новини

13:00
Науковці пояснили, чому сновидіння такі корисні
11:30
Дієта з високим вмістом солі знижує рівень корисних бактерій в кишківнику та сприяє гіпертонічним кризам
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.