Вчені розповіли, чому в одружених людей знижується імунітет і частішають хвороби

23 Жовтень, 2017 - 16:00

Сварки у подружній парі негативно впливають не лише на психологічний стан, але й на роботу імунної системи. Такого висновку дійшли науковці з Університету штату Огайо (США). Виявляється, в людей з проблемами у шлюбі виробляється в 11 разів
більше кортизолу (гормон стресу) й менше утворюється Т-клітин, котрі боряться з інфекціями.

Коли між членами подружжя виникають проблеми, пояснюють дослідники, організм реагує на це продукуванням гормонів стресу. Також за таких умов відзначається порушення сну, підвищується й рівень депресивності. А що більш тривожною стає людина, то менше її імунна система здатна опиратися інфекціям.
Адже за таких умов Т-клітин стає на 22 відсотка менше. До речі, від вищого рівня тривожності потерпають жінки, тоді як у чоловіків частіше буває підвищений рівень кортизолу.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Медики попереджають: під час холодної й сирої погоди загострюється одна з найбільш поширених хвороб осені.  Ви можете не застуджуватись, але на фоні похолодання може з"явитися кашель, причиною чого
Не секрет, що стан нашого здоров'я регулюється саме гормонами.  А, власне, яку роль вiдiграють гормони у нашому життi? Чому виникають гормональнi порушення?

Новини

13:00
Науковці пояснили, чому сновидіння такі корисні
11:30
Дієта з високим вмістом солі знижує рівень корисних бактерій в кишківнику та сприяє гіпертонічним кризам
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.