Цей напій суттєво покращує пам'ять

23 Жовтень, 2017 - 17:15

Американські вчені в результаті проведеного дослідження довели, що є напій, який суттєво покращує роботу пам"яті. Більше того, цей напій можна застосовувати для профілактики старечого недоумства і склерозу. Виявляється, це какао, пише wworld.com.ua.

В експерименті брали участь 37 здорових учасників віком від 50 до 69 років. Добровольці щодня пили напій з какао, отримуючи при цьому різні дози флавоноїдів. Дані показали, що підвищення обсягу крові було встановлено в групі учасників, які пили напій з великою кількістю флавоноїдів. Крім того, було відзначено, що вони значно краще стали виконувати вправи на пам’ять.

Відтак вчені заявили, що какао здатне поліпшити пам’ять людини. А причиною такого позитивний ефект є наявність  флавоноїдів, які містяться в какао-бобах. Як
пояснили вчені, в учасників останнього дослідження, які вживали напої з какао, спостерігалося значне поліпшення пам’яті.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.