Спеціалісти назвали приємне заняття, яким можна замінити спорт

24 Жовтень, 2017 - 16:45

Науковий співробітник Квінслендського університету Брендан Зітч, заявив, що на фізичному і соціальному рівні секс – це набагато більше, ніж дітонародження. І визначив основні переваги.

Коли ми торкаємося до когось, цілуємося або займаємося сексом, наше тіло реагує гормональним вибухом, основними є окситоцин і вазопресин. Особливо активно ці гормони виділяються під час сексуального збудження і оргазму. Вважається, що вони сприяють любові і прихильності. Тому вчені стверджують, що пари, які
займаються сексом рідше, більше ризикують розлучитися.

Секс – це спорт. Існує навіть онлайн-калькулятор, який допоможе вам підрахувати, скільки калорій ви спалили під час останнього заняття коханням. Про це пише 24tv.ua.

У людей з поганим фізичним і емоційним здоров'ям частіше зустрічаються проблеми з сексом. А фізичні навантаження та близькість, пов'язані з сексуальним задоволенням, сприяють більш здоровому і щасливому життю.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.