Стан здоров'я людини можна визначити за посмішкою

24 Жовтень, 2017 - 18:00

Як проявляється перший мікроінсульт в "легкій" формі? На що звернути увагу і чи потрібно викликати швидку? Про таке  розповіли фахівці.

Перші ознаки мікроінсульту - це відчуття оніміння в кінцівках, запаморочення, головний біль. Потрібно попросити людину посміхнутися: при такому стані, як правило, посмішка скривлена. Крім того, часто розвивається порушення мови, пише  healthyliving.com.ua.

При цих симптомах потрібно викликати швидку, навіть не рекомендується знижувати тиск. Хворого потрібно покласти на рівну поверхню і чекати приїзду лікарів.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Як виглядають чудодійні зимові процедури для оздоровлення? Докладніше про це розповіла Людмила Стеценко, лікар нетрадиційної медицини. -- Чому лікування холодом дієве?
6 грудня відомому кардіологу, батькові кардіохірургічної школи України виповнилося б 105 років
Ім’я Миколи Амосова стала практично називним. Це символ здорового духу і тіла -- практично до останніх днів Микола Амосов робив свою авторську гімнастику.

Новини

16:20
Регулярний огляд може допомогти зменшити захворюваність та смертність українок від раку шийки матки, що є четвертою найпоширенішою онкохворобою серед жінок у світі.
12:50
У цьому епідсезоні прогнозують два нові штами вірусу. Один із них називають особливо небезпечним.
10:20
37-річна біологиня Марія Байляк стала переможницею премії "Для жінок у науці".
08:40
Чадний газ не можна побачити чи відчути його запах
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.