Названо фрукт, який допоможе схуднути, ще й застрахує серце від хвороб

31 Жовтень, 2017 - 16:45

Гранат визнано надзвичайно корисним фруктом, тому його часто рекомендують
лікарі. У цьому плоді містяться вітаміни С, групи В, Р, кальцій, калій, магній, фосфор, залізо, натрій, йод, марганець, клітковина, мінеральні речовини. У гранатовому соці є лимонна, яблунева, борна та інші органічні кислоти, азотисті й дубильні речовини, хлористі та солі. Крім того, гранат – це чудовий природний
антиоксидант, а його корисні властивості майже повністю зберігаються у свіжовичавленому соці.

- Гранат допомагає скинути зайву вагу. Усього лише склянка гранатового соку на день допомагає схуднути, адже він забезпечує відчуттям насиченості, контролює аептит. Ефективно блокує відчуття голоду і насіння плоду. Вчені вважають, що причина такої дії в поліфенолах, які містяться в гранаті та пригнічують апетит.

- Вживання гранату знижує ризик розвитку раку молочної залози. У цьому фрукті є фітохімічні речовини, які попереджають виникнення та уповільнюють розвиток ракових клітин у молочних залозах.

- Гранат захищає від хвороб серця. Вчені стверджують, що цей фрукт може знижувати ризик смерті від серцево-судинних захворювань. Половина
склянки гранатового соку на день захищає від ризику інсульту та інфаркту завдяки високому вмісту в ньому антиоксидантів.

- Гранат сприяє покращенню пам’яті - завдяки поліфенолам, які позитивно впливають на здоров’я мозку, особливо у літніх людей. Вживання гранату та гранатового соку покращує показники вербальної та зорової пам’яті у людей
середнього та старшого віку.

Можливі протипоказання до вживання гранату: гранатовий сік протипоказаний хворим на виразку шлунка та  гастрит з підвищеною кислотністю. Також його не рекомендують дітям до 1 року. Гранатовий сік може руйнувати зубну емаль, тому пити його краще через трубочку, або розведеним з водою. А ще слід знати, що гранат може спричинити закреп, пише  zdorov-info.com.ua.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Цей релiгiйний символ має цілющу силу, тому вирізати його йдуть з молитвою
В Україні є традиція: за кілька днів перед Водохрещем люди вирізають з криги хрести, фарбують буряковим квасом, прикрашають стрічками, сухоцвітом та монетами.
В цьому дитсадку практикують цікаву методику загартовування
Як же вражає в ці холодні дні картина, яку щодня можна побачити в Новоградi-Волинському -- тут вихованцi одного з дитячих садкiв вибiгають на зарядку в самих трусиках! Що це?

Новини

21:33
Медики застерегли українців від традиційних йорданських купань.
18:24
У Рівненській області від кору помер 27-річний мешканець Дубровицького району
17:38
Джерело Матерi Божої в Моршинi оздоровлює і дарує радість батьківства
16:14
Відтепер повнолітні громадяни мають можливість стати донором для інших після своєї смерті.
15:31
80% випадків такої неплідності спричинені імунологічними факторами, так званою біологічною несумісністю.
14:36
Швейцарські дослідники з Базельського університету провели кілька дослідів над мишами, яким попередньо вживили клітини раку людини, і зуміли зупинити прогресування раку.
13:36
Науковці пояснили, чому жінка не розуміє застудженого чоловіка.
12:08
Цей релiгiйний символ має цілющу силу, тому вирізати його йдуть з молитвою
10:00
Вживання страв із білих грибів в буквальному сенсі продовжує молодість
17:40
За словами вчених, зміна температури на користь холоду є своєрідною стресотерапією для організму.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.