"Така поведінка батьків може коштувати дитині життя", - попередив педіатр

1 Листопад, 2017 - 18:00

«Мані відомі чисельні випадки смертей дітей від тих хвороб, від яких ми маємо вакцини. І не бачив жодної дитини-інваліда або смерті внаслідок вакцинації», – розповів педіатр Ярема Возниця. За його словами, в Україні охоплення вакцинацією становить 14-20%, що є набагато гірше, аніж в багатьох країнах Центральної Африки. 

Крім того, лікар пояснив, що недовіра до індійської вакцини, яка є на ринку, пов’язана із тим, що вона частіше дає місцеві та загальні реакції з огляду на те, що її виготовляють з цільноклітинної бактерії кашлюку.  «Це якісна вакцина. Там тільки один фактор – цільноклітинна бактерія кашлюку, вона частіше дає місцеві та
загальні реакції (температуру, набряки), ніж та вакцина, де є тільки частина клітини кашлюку. За ефективністю ця вакцина навіть краща, бо формує сильніший імунітет, – розповів медик. - Перенести кілька годин температуру легше, ніж потім померти від кашлюку». Таке пише tvoemisto.tv.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

11:00
Аби спати міцніше, до раціону варто додати деякі продукти, кажуть фахівці.
11:00
Вражаюча історія про те, як медики роками помилялись у діагнозі хлопчика, і внаслідок його життя перетворилось на суцільні страждання.
11:00
Фахівці розповідають про унікальний склад агрусу.
11:00
Ви здивуєтесь, коли замислитесь, яким статеве життя людства було лише сто років тому. І здивуєтеся ще більше, коли дізнаєтесь, яким воно буде в майбутньому.
09:00
Розповідаємо про те, що відомо про вплив цукрового діабету на розвиток важких форм коронавірусної хвороби.
11:00
Шостого липня дівчина відчула слабкість, 12-го вже була у комі.
15:00
Чому насправді знечулення не завжди працює, і які помилки лікаря можуть надто дорого коштувати пацієнту?
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.