Схильність до ожиріння закладається в ранньому дитинстві і не залежить від харчування

3 Листопад, 2017 - 16:45

Однією з важливих помилок сучасних батьків науковці назвали тривале возіння дітей у візочках. Результами досліджень японських вчених свідчать: якщо молоді батьки користуються візком для прогулянок із дитиною впродовж чотирьох років, 
ризикують спричинити цим відставання малюка у розвитку.

Дослідники дійшли висновку, що сучасні молоді батьки здебільшого постійно поспішають, вони будують багато планів, намагаються виконати одночасно кілька справ, тому і воліють, аби малюк подовше сидів у візочку. Тоді як йому необхідно багато рухатись, пізнавати світ, розвиватись. 

У результаті саме найрідніші люди провокують відставання малюка у розвитку, через що в нього можуть потерпати мовні, інтелектуальні, соціальні, адаптаційні навички. А крім того, збільшується ризик появи зайвої ваги й розвитку ожиріння. Зважаючи на загрозу, науковці наполегливо рекомендують садити дитину у візочок лише під час тривалих прогулянок, але при тім робити перерви. 
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

15:00
Так сталося, що ще рік тому я їв усе підряд та зловживав солодощами і розпасся до 100 кілограмів, а наприкінці року “доробився” до гіпертонічного кризу. Лікарка, оглядаючи мене, оголосила вердикт: треба терміново худнути!
14:00
Лікарі називають цей процес періодом адаптації. Під час нього дитина може навіть 8-10 разів хворіти на ГРВІ. До речі, менше хворітимуть ті, у кого є братики та сестрички.
14:00
Лікарі називають цей процес періодом адаптації і кажуть, менше хворітимуть ті діти, у яких є братики та сестрички.
16:00
Дієтолог і травниця розповідають про користь і шкоду цієї ягоди.
17:00
Дещо фаталістичні думки науковця про наше харчування з погляду генитики.
18:30
Науковці твердять, що період найбільшого сексуального збудження між партнерами триває приблизно рік. Та це не означає, що сексуальна жага назавжди згасає.
13:00
Після операції подружжя почувається добре. Скоро їх випишуть додому.
12:30
Медики в Україні практикують використання при пологах небезпечних для стану дитини і матері методів.
12:00
Дуже важливо, щоби людині надали допомогу протягом перших 60 хвилин після початку інсульту.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.