Доведено залежність між групами крові й захворюваннями, які невдовзі розвинуться

5 Листопад, 2017 - 16:00

Виявляється, кожна група крові підвищує ризик розвитку певних хвороб, пов'язаних із пам'яттю і роботою мозку. Таке доводять вчені. Для прикладу, найбільш схильними до нейродегенеративних захворювань є носії четвертої групи крові - з чим науковці пов'язують більшість когнітивних розладів.

Власники другої і третьої груп крові найбільш схильні до ризику розвитку раку шлунка і підшлункової залози. Вчені з Каролінського інституту в Швеції зазначили, що серед всіх пацієнтів з такими діагнозами майже 30% є мають другу і третю групи крові з позитивними і негативними резус-факторами.

Тоді як перша група, за даними вчених, виявилась у групі ризику розвитку виразкової хвороби і недуг серцево-судинної системи. При цьому чоловіки з першою групою крові позитивного і негативного резус-фактора частіше за інших мають проблеми, пов"язані з надмірною вагою, пише www.obozrevatel.com.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

10:15
Медики кажуть: зараз у лікарнях дуже багато хворих, які мають хвороби серця і дуже чутливі до перепадів атмосферного тиску.
15:08
“Мотивація - основний критерій успіху реабілітації”, - каже пацієнт Микола Вахрамєєв.
11:00
Пацієнт, якому навіть відпустка та щоденний багатогодинний сон не допомогли відновити сили, звернувся до лікаря. Аналізи були в нормі, та надмірна сонливість не минала. Що з ним відбувалось?
16:00
Малюки, які з перших місяців життя пірнають під воду, менше хворіють, краще сплять і мають добре розвинені м'язи, кажуть фахівці.
15:00
Так сталося, що ще рік тому я їв усе підряд та зловживав солодощами і розпасся до 100 кілограмів, а наприкінці року “доробився” до гіпертонічного кризу. Лікарка, оглядаючи мене, оголосила вердикт: треба терміново худнути!
14:00
Лікарі називають цей процес періодом адаптації. Під час нього дитина може навіть 8-10 разів хворіти на ГРВІ. До речі, менше хворітимуть ті, у кого є братики та сестрички.
14:00
Лікарі називають цей процес періодом адаптації і кажуть, менше хворітимуть ті діти, у яких є братики та сестрички.
16:00
Дієтолог і травниця розповідають про користь і шкоду цієї ягоди.
17:00
Дещо фаталістичні думки науковця про наше харчування з погляду генитики.
18:30
Науковці твердять, що період найбільшого сексуального збудження між партнерами триває приблизно рік. Та це не означає, що сексуальна жага назавжди згасає.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.