Онколог розповів правду про вплив улюбленого напою на організм і здоров'я людини

8 Листопад, 2017 - 18:00

Про те, як кава впливає на організм людини, з'ясував хірург і лікар-онколог, сімейний лікар і автор книги Генетика здоров'я Шарада Пол. За його словами, з цим напоєм слід бути обережним, особливо тим людям, які гостро відчувають ефект бадьорості від кофеїну.

"Організм кожної людини метаболізовує кофеїн з різною швидкістю. У тих, хто метаболізує кофеїн повільно, ризик серцевих нападів збільшується, якщо вони п'ють більше двох чашок кави в день. Однак при швидкому метаболізмі ризик серцевого нападу знижується, якщо людина випиває бодай одну чашку кави в день", – говорить медик.

Він також додав, що в середньому споживання кофеїну слід обмежувати до 300-400 мг на день. Таку дозу він рекомендує, як людям з швидким, так і з повільним метаболізмом кофеїну.

"Оптимально вживати 300-400 мг кофеїну в день – це приблизно три чашки кави. Але якщо ви підозрюєте, що чутливі до кофеїну – наприклад, ваше серце починає прискорено битися або ви стаєте неспокійним, то краще обмежити щоденне вживання однієї чи максимум двома чашками кави в день", – підсумував фахівець. Про  таке пише zaknews.in.ua.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.