Стало відомо, які народні методи справді захищають від застуди

9 Листопад, 2017 - 16:00

"Найпростіші речі рятують здоров"я", -- головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА з епідеміології Наталія Тімко розповіла про ефективні методи профілактики грипу та ГРВІ. 

-- Що варто зробити зараз кожній пересічній людині? Носили із собою назальний спрей. Він може бути промислового виробництва, придбаний в аптеці, або ж його можна зробити самостійно. Для цього слід налити води, додати чайну ложечку солі і кожні півгодини промивати носові ходи. Це абсолютно нескладно.  Тоді, якщо вірус опиняється у носоглотці, він менше часу буде зберігатись.

-- Бодай раз на 15 хвилин обробляйте руки антисептичними  серветками, це зменшує ризик інфікування вірусом грипу на 90%.  

-- Жоден часник не захистить від вірусу грипу… Єдиний специфічний захист – вакцинація.

-- Що робити, коли хтось із рідних вже захворів? У помешканні слід відкривати кватирки кожних 30-40 хв, виділити по можливості хворому окрему кімнату, окремі прибори, змінювати постіль. А родичам слід вакцинуватися, пише portal.lviv.ua.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

18:25
Ознакою захворювання є погіршення пам'яті, коли забуваються насамперед поточні події.
16:35
Найчастіше харчі забруднюються поліциклічними ароматичними вуглеводнями (ПАВ), нітрозамінами (НА) та важкими металами.
10:27
Документ про повну вакцинацію дитини продають всього за 400, лікарняний - за 200, а довідку про вагітність - за 300 гривень.
09:52
Чим небезпечне вживання антибіотиків безконтрольно? Які ризики виникають, якщо їх не продаватимуть без призначення лікаря?
19:20
Брунькотерапія допомагає при багатьох захворюваннях, кажуть фахівці народної медицини.
18:02
Науковці змусили відступити смертельну інфекцію, врятувавши двох уражених нею людей.
10:26
Нейрофізіологи і дієтологи з Мерілендського університету запевняють: кава найкраще бадьорить між 9.30 та 11.30. А ідеальний час для еспресо - 10.30. Чому так?
12:32
Попри цілющі властивості березового соку, пити його можна не всім.
09:19
Вони просять у лікарів “придбати продукти, натерти спину, просто поговорити”. Тим часом інші люди, які справді потребують допомоги, змушені чекати.
19:31
Слова про те, що кохання - як наркотик, мають під собою грунт, кажуть фахівці.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.