Часте вживання цього продукту призведе до інсульту, - попередили лікарі

13 Листопад, 2017 - 11:30

Раціон з переважанням протеїну, істотно збільшує ризик інфаркту та інсульту. Таку залежність встановила група шведських учених в результаті проведеного дослідження.

У дослідженні, організованому групою експертів з університету Упсали в Швеції брало участь в загальній складності 45 тисяч жінок у віці від 30 до 49 років. Вони харчувалися у відповідності з різними дієтами протягом 16 років і регулярно проходили обстеження. За підсумками роботи було встановлено, що дієта, в
якій порівняно з нормою збільшено кількість споживаного білка і знижена кількість споживаних вуглеводів, істотно збільшує ймовірність розвитку захворювань серцево-судинної системи. Про  таке пише ukrhealth.net.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Медики попереджають: під час холодної й сирої погоди загострюється одна з найбільш поширених хвороб осені.  Ви можете не застуджуватись, але на фоні похолодання може з"явитися кашель, причиною чого
Не секрет, що стан нашого здоров'я регулюється саме гормонами.  А, власне, яку роль вiдiграють гормони у нашому життi? Чому виникають гормональнi порушення?

Новини

13:00
Науковці пояснили, чому сновидіння такі корисні
11:30
Дієта з високим вмістом солі знижує рівень корисних бактерій в кишківнику та сприяє гіпертонічним кризам
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.