МОЗ закликає українських чоловіків відвідати уролога

13 Листопад, 2017 - 14:45

В Україні триває місяць боротьби з раком простати. За даними МОЗ, у країні спостерігається тенденція до збільшення нових випадків захворювання на рак простати серед чоловічого населення.

За даними Національного Канцер Реєстру, показники смертності від раку простати в Україні – це 41 випадок на 100 тисяч населення. У світі цей показник становить 18,7 на 100 тисяч.

Така статистика передусім пов’язана з тим, що чоловіки досить рідко звертаються до фахівця – у нас відсутня культура профілактичних оглядів у уролога. Тож в МОЗ закликають чоловіків відвідати уролога.

Крім того, слід знати симптоми раку простати.

До найпоширеніших симптомів раку передміхурової залози належать:

- Різні розлади та порушення сечовипускання: слабкий або перерваний потік сечі, часте або прискорене сечовипускання (переважно вночі), важко почати сечовипускання, неповне спорожнення сечового міхура, біль або печіння під час сечовипускання.

- Кров в сечі або спермі.

- Біль в спини, стегні або тазу, яка не зникає.

- Болісна еякуляція.

При виявлені одного чи декількох перелічених вище симптомів потрібно негайно проконсультуватися із лікарем. Важливо пам’ятати, що усі ці симптоми не завжди є проявами раку передміхурової залози, а можуть бути пов’язані й з іншими серйозними захворюваннями.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.