Спеціаліст розповів, якими є перші симптоми появи грибка на нігтях

13 Листопад, 2017 - 18:00

Як відрізнити грибок від іншої проблеми? При лейконіхії змінюється вигляд нігтя - на його пластину з"являються білі цятки. Якщо ви спробуєте їх зішкрябати, це не вдасться. Грибок натомість з'являється зверху й потроху руйнує ніготь. Якщо спробувати його зішкрябати, то на місці білої цятки утвориться неглибока ямка, пише expres.ua.

У такому випадку діагноз треба підтвердити лабораторно й звернутися до лікаря, щоб він призначив лікування, що має тривати, доки вражена грибком пластинка повністю не відросте. Для прикладу, ніготь на нозі відростає на одим міліметр за місяць, а на руках - на один міліметр за тиждень. Тобто, якщо ніготь на нозі вражений на один сантиметр, то цей процес може зайняти 10 місяців. Якщо на руці, то два місяці.

Але це тільки приблизно, бо відомо, що нігті на правій руці ростуть швидше, ніж на лівій, а на третьому, четвертому, п'ятому пальцях швидше, ніж на першому
та другому. Узимку й восени повільніше, ніж влітку й навесні.

"А потім зміцнити нігті допоможуть ванночки з морською сіллю, а також олійки чайного дерева, лаванди та лимонний сік, які можна просто втирати у нігтьові пластини. Тоді як прозорі лікувальні лаки можна використовувати лише для профілактики. Якщо нігті вже зіпсувалися, то вони не допоможуть", - стверджує дерматолог Павло Медвецький.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.