Порушення сну визнали небезпечним симптомом для жінок

14 Листопад, 2017 - 17:15

Порушення сну у жінок, які страждають від діабету, можуть бути смертельно небезпечними. Такого висновку прийшли вчені з Chicago College of Nursing (США). Американські дослідники з’ясували, що в жінок в діабетом підвищується рівень цукру в крові, зростає ступінь невротичного болю і втоми в тому випадку, якщо вони мають порушення сну. 

У дослідженні взяли участь 90 жінок з діабетом другого типу. Ризик розвитку ускладнень хвороби, що загрожують їхньому життю, залишався високим через порушення сну навіть при врахуванні інших факторів на кшталт віку, тривалості діабету, симптомів депресії і стресу. При цьому автори дослідження підкреслюють, що порушення сну у діабетиків зустрічаються досить часто, і вони вкрай негативно впливають на рівень цукру в крові. 

Результати даного дослідження дозволяють припустити, що при діагностиці стану здоров’я діабетиків лікарям необхідно проводити ретельну оцінку якості сну. Якщо вона виявиться низькою, пацієнти повинні перевірятися на предмет невропатичних болів і втоми. Особливо небезпечні ці порушення в жінок.

Дослідники вважають, що методики, спрямовані на підвищення якості сну в жінок з діабетом, допоможуть знизити ймовірність розвитку ускладнень діабету та підвищити якість життя пацієнтів, а також їх загальну тривалість життя. Про таке пише narodna-pravda.ua.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.