Порушення сну визнали небезпечним симптомом для жінок

14 Листопад, 2017 - 17:15

Порушення сну у жінок, які страждають від діабету, можуть бути смертельно небезпечними. Такого висновку прийшли вчені з Chicago College of Nursing (США). Американські дослідники з’ясували, що в жінок в діабетом підвищується рівень цукру в крові, зростає ступінь невротичного болю і втоми в тому випадку, якщо вони мають порушення сну. 

У дослідженні взяли участь 90 жінок з діабетом другого типу. Ризик розвитку ускладнень хвороби, що загрожують їхньому життю, залишався високим через порушення сну навіть при врахуванні інших факторів на кшталт віку, тривалості діабету, симптомів депресії і стресу. При цьому автори дослідження підкреслюють, що порушення сну у діабетиків зустрічаються досить часто, і вони вкрай негативно впливають на рівень цукру в крові. 

Результати даного дослідження дозволяють припустити, що при діагностиці стану здоров’я діабетиків лікарям необхідно проводити ретельну оцінку якості сну. Якщо вона виявиться низькою, пацієнти повинні перевірятися на предмет невропатичних болів і втоми. Особливо небезпечні ці порушення в жінок.

Дослідники вважають, що методики, спрямовані на підвищення якості сну в жінок з діабетом, допоможуть знизити ймовірність розвитку ускладнень діабету та підвищити якість життя пацієнтів, а також їх загальну тривалість життя. Про таке пише narodna-pravda.ua.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Медики попереджають: під час холодної й сирої погоди загострюється одна з найбільш поширених хвороб осені.  Ви можете не застуджуватись, але на фоні похолодання може з"явитися кашель, причиною чого
Не секрет, що стан нашого здоров'я регулюється саме гормонами.  А, власне, яку роль вiдiграють гормони у нашому життi? Чому виникають гормональнi порушення?

Новини

13:00
Науковці пояснили, чому сновидіння такі корисні
11:30
Дієта з високим вмістом солі знижує рівень корисних бактерій в кишківнику та сприяє гіпертонічним кризам
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.