Порушення сну визнали небезпечним симптомом для жінок

14 Листопад, 2017 - 17:15

Порушення сну у жінок, які страждають від діабету, можуть бути смертельно небезпечними. Такого висновку прийшли вчені з Chicago College of Nursing (США). Американські дослідники з’ясували, що в жінок в діабетом підвищується рівень цукру в крові, зростає ступінь невротичного болю і втоми в тому випадку, якщо вони мають порушення сну. 

У дослідженні взяли участь 90 жінок з діабетом другого типу. Ризик розвитку ускладнень хвороби, що загрожують їхньому життю, залишався високим через порушення сну навіть при врахуванні інших факторів на кшталт віку, тривалості діабету, симптомів депресії і стресу. При цьому автори дослідження підкреслюють, що порушення сну у діабетиків зустрічаються досить часто, і вони вкрай негативно впливають на рівень цукру в крові. 

Результати даного дослідження дозволяють припустити, що при діагностиці стану здоров’я діабетиків лікарям необхідно проводити ретельну оцінку якості сну. Якщо вона виявиться низькою, пацієнти повинні перевірятися на предмет невропатичних болів і втоми. Особливо небезпечні ці порушення в жінок.

Дослідники вважають, що методики, спрямовані на підвищення якості сну в жінок з діабетом, допоможуть знизити ймовірність розвитку ускладнень діабету та підвищити якість життя пацієнтів, а також їх загальну тривалість життя. Про таке пише narodna-pravda.ua.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Британськi науковцi довели це, провівши дослідження за участю 180 людей.
Медики попереджають: під час холодної й сирої погоди загострюється одна з найбільш поширених хвороб осені.  Ви можете не застуджуватись, але на фоні похолодання може з"явитися кашель, причиною чого

Новини

13:00
Науковці пояснили, чому сновидіння такі корисні
11:30
Дієта з високим вмістом солі знижує рівень корисних бактерій в кишківнику та сприяє гіпертонічним кризам
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.