Чоловікам не варто відмовлятися від сніданку - вчені

19 Листопад, 2017 - 10:00

Американські вчені з Гарварду більше 15 років проводили дослідження, в якому брали участь кілька десятків тисяч представників чоловічої статі. У процесі експерименту вчені вивчали спосіб харчування і життя чоловіків, а також проводили медичне обстеження кожного учасника до і після закінчення дослідження.

Чоловіки заповнювали анкети, в яких вказували кількість прийомів їжі за день, продукти і напої, які присутні в їх меню, повідомляє newsyou.info. Виявилося, що близько 30% чоловіків регулярно пропускають сніданок, а більше половини є любителями поїсти на ніч, тобто вже після того, як повечеряли.

У підсумку, у чоловіків, які пропускають сніданки, збільшувався ризик захворювань серця, чого могли б уникнути, якби їли вранці.

Вчені не просто так прийшли до таких висновків, адже дійсно всі учасники експерименту, які поставили прочерки навпроти графи “сніданок”, харчувалися протягом дня більш калорійними продуктами, ніж інші. Так, і у більшості з них була зайва вага, а також залежність від солодкого. Природно, при такому способі харчування страждає серцево-судинна система й не дивно, що з роками починають розвиватися захворювання судин або серця.

Дослідники рекомендують чоловікам, як і жінкам, не пропускати сніданки.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

"Щодня з прогулянки моя дитина приносить каштани, які трохи рано цього року почали падати. Я думала викинути, а мама каже, що з них можна робити ліки -- десь читала про це.
"Розкажіть, яка різниця між грипом і парагрипом? Мені поставили саме такий діагноз -- парагрип, маю температуру 38 -- 39 градусів, болить горло, сухий кашель, відчуваю загальну слабкість".

Новини

09:03
ВООЗ рекомендує розширити програму «Доступні ліки» в Україні та додати ще кілька груп медикаментів
07:47
Дітей оточує реклама продуктів із високим вмістом жирів, солі та цукру. Лише в половині з 53 країн Європейського регіону ВООЗ було вжито заходів щодо обмеження такої реклами.
23:46
Дослідники з Національного університету Инчхона (Південна Корея) проаналізували склад 39 зразків харчової солі і виявили у 36 з них мікропластик.
22:12
Згідно з графіком ефективної температури по показнику Міссенарда, в Україні на цьому робочому тижні, 22-25 жовтня, очікуються субкомфортні та дискомфортні погодні умови.
13:34
Хвора жінка перебуває в лікарні у важкому стані.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.