Чоловікам не варто відмовлятися від сніданку - вчені

19 Листопад, 2017 - 10:00

Американські вчені з Гарварду більше 15 років проводили дослідження, в якому брали участь кілька десятків тисяч представників чоловічої статі. У процесі експерименту вчені вивчали спосіб харчування і життя чоловіків, а також проводили медичне обстеження кожного учасника до і після закінчення дослідження.

Чоловіки заповнювали анкети, в яких вказували кількість прийомів їжі за день, продукти і напої, які присутні в їх меню, повідомляє newsyou.info. Виявилося, що близько 30% чоловіків регулярно пропускають сніданок, а більше половини є любителями поїсти на ніч, тобто вже після того, як повечеряли.

У підсумку, у чоловіків, які пропускають сніданки, збільшувався ризик захворювань серця, чого могли б уникнути, якби їли вранці.

Вчені не просто так прийшли до таких висновків, адже дійсно всі учасники експерименту, які поставили прочерки навпроти графи “сніданок”, харчувалися протягом дня більш калорійними продуктами, ніж інші. Так, і у більшості з них була зайва вага, а також залежність від солодкого. Природно, при такому способі харчування страждає серцево-судинна система й не дивно, що з роками починають розвиватися захворювання судин або серця.

Дослідники рекомендують чоловікам, як і жінкам, не пропускати сніданки.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

15 грудня — міжнародний день чаю
Чай — чи не найпопулярніший напій на Землі. Тож щороку 15 грудня відзначається Міжнародний день чаю.
Дивовижна новина сталася в США, там жінка, яка від народження не мала матки, виносила й народила дитину.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.