Молодість продовжить... генна мутація

19 Листопад, 2017 - 14:02

Міжнародна група вчених, що складалася з американських, японських і канадських фахівців у сфері генної інженерії, розповіла про відкриття рідкісної генетичної мутації, здатної уповільнювати процес старіння організму і розвитку вікових хвороб.

У своєму дослідженні світові вчені використовували біологічний матеріал представників американської громади амішів, яка мешкає в місті Берн (штат Індіана). Як виявилося, в їх ДНК містяться звичайна і мутована версії гена SEPRINE1. Відзначається, ця одиниця спадковості знищує небезпечні для серцево-судинної системи згустки, що накопичуються в кровоносних судинах. Також SEPRINE1 бере безпосередню участь в процесі старіння клітин і всього організму в цілому, пише gogetnews.info.

За словами фахівців в області генної інженерії, теломери гена SEPRINE1 у представників громади амішів довші, ніж у пересічної  людини. Як результат, члени цього американського співтовариства старіють повільніше “звичайних” людей.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.