Молодість продовжить... генна мутація

19 Листопад, 2017 - 14:02

Міжнародна група вчених, що складалася з американських, японських і канадських фахівців у сфері генної інженерії, розповіла про відкриття рідкісної генетичної мутації, здатної уповільнювати процес старіння організму і розвитку вікових хвороб.

У своєму дослідженні світові вчені використовували біологічний матеріал представників американської громади амішів, яка мешкає в місті Берн (штат Індіана). Як виявилося, в їх ДНК містяться звичайна і мутована версії гена SEPRINE1. Відзначається, ця одиниця спадковості знищує небезпечні для серцево-судинної системи згустки, що накопичуються в кровоносних судинах. Також SEPRINE1 бере безпосередню участь в процесі старіння клітин і всього організму в цілому, пише gogetnews.info.

За словами фахівців в області генної інженерії, теломери гена SEPRINE1 у представників громади амішів довші, ніж у пересічної  людини. Як результат, члени цього американського співтовариства старіють повільніше “звичайних” людей.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

"Щодня з прогулянки моя дитина приносить каштани, які трохи рано цього року почали падати. Я думала викинути, а мама каже, що з них можна робити ліки -- десь читала про це.
"Розкажіть, яка різниця між грипом і парагрипом? Мені поставили саме такий діагноз -- парагрип, маю температуру 38 -- 39 градусів, болить горло, сухий кашель, відчуваю загальну слабкість".

Новини

09:03
ВООЗ рекомендує розширити програму «Доступні ліки» в Україні та додати ще кілька груп медикаментів
07:47
Дітей оточує реклама продуктів із високим вмістом жирів, солі та цукру. Лише в половині з 53 країн Європейського регіону ВООЗ було вжито заходів щодо обмеження такої реклами.
23:46
Дослідники з Національного університету Инчхона (Південна Корея) проаналізували склад 39 зразків харчової солі і виявили у 36 з них мікропластик.
22:12
Згідно з графіком ефективної температури по показнику Міссенарда, в Україні на цьому робочому тижні, 22-25 жовтня, очікуються субкомфортні та дискомфортні погодні умови.
13:34
Хвора жінка перебуває в лікарні у важкому стані.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.