Цей популярний прилад може спровокувати ураження легень

18 Листопад, 2017 - 15:00

Науковці з’ясували, що кондиціонери можуть становити небезпеку для здоров’я людини, причиною чого є легіонели та грибки. Ці збудники викликають гостру пневмонію, яка загрожує життю.

Раніше повідомляли, що в Діснейленді кондиціонери стали причиною спалаху епідемії, в результаті якої виявили 12 випадків захворювання легіонелезу. Тоді один пацієнт помер, а решта довго лежали в клініці. В охолоджувальних баштах були знайдені пристрої з великою кількістю патологічних бактерій. До того ж, фахівці зестерігають, мовляв, грибки можуть викликати  алергію і кашель, пише cikavosti.com.

Тож слід ретельно дотримуватись правил користування й догляду за  кондиціонерами, регулярно чистити їх фільтри, що убезпечить від  хвороботворчих збудників. 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

"Щодня з прогулянки моя дитина приносить каштани, які трохи рано цього року почали падати. Я думала викинути, а мама каже, що з них можна робити ліки -- десь читала про це.
"Розкажіть, яка різниця між грипом і парагрипом? Мені поставили саме такий діагноз -- парагрип, маю температуру 38 -- 39 градусів, болить горло, сухий кашель, відчуваю загальну слабкість".

Новини

09:03
ВООЗ рекомендує розширити програму «Доступні ліки» в Україні та додати ще кілька груп медикаментів
07:47
Дітей оточує реклама продуктів із високим вмістом жирів, солі та цукру. Лише в половині з 53 країн Європейського регіону ВООЗ було вжито заходів щодо обмеження такої реклами.
23:46
Дослідники з Національного університету Инчхона (Південна Корея) проаналізували склад 39 зразків харчової солі і виявили у 36 з них мікропластик.
22:12
Згідно з графіком ефективної температури по показнику Міссенарда, в Україні на цьому робочому тижні, 22-25 жовтня, очікуються субкомфортні та дискомфортні погодні умови.
13:34
Хвора жінка перебуває в лікарні у важкому стані.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.