Названо спецію, яка допоможе схуднути

24 Листопад, 2017 - 18:00

Корицю занесли до списку спецій, які допомагають прискорити обмін речовин і спалювати жирові відкладення. А ще стало відомо, що циннамальдегід - ефірна олія -, яка надає кориці характерного аромату захищає від ожиріння .

Співробітники Університету Мічигану детально дослідили роботу циннамальдегіда, щоб зрозуміти, чи допоможе з'єднання людям. Адже це впливає на жирові клітини (адипоцити), змушуючи їх витрачати накопичену енергію через термогенез (процес з вивільненням тепла). Цей процес запускається в нормі, коли потрібно зігріти тіло або вижити в умовах голоду.

Під час дослідження вчені використовували жирові клітини людей, оброблені циннамальдегідом. Вони виявили експресію декількох генів і ензимів, підсилюють обмін жирів. Також було відзначено зміна рівня важливих білків Ucp1 і Fgf21, що беруть участь в регулюванні метаболізму та залучених до термогенез. Все це свідчить, що кориця реально здатна розігнати метаболізм, пише health.unian.ua.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

"Щодня з прогулянки моя дитина приносить каштани, які трохи рано цього року почали падати. Я думала викинути, а мама каже, що з них можна робити ліки -- десь читала про це.
"Розкажіть, яка різниця між грипом і парагрипом? Мені поставили саме такий діагноз -- парагрип, маю температуру 38 -- 39 градусів, болить горло, сухий кашель, відчуваю загальну слабкість".

Новини

12:45
Поліненасичені жирні кислоти знижують ризик інфарктів та інсультів і продовжують життя
09:03
ВООЗ рекомендує розширити програму «Доступні ліки» в Україні та додати ще кілька груп медикаментів
07:47
Дітей оточує реклама продуктів із високим вмістом жирів, солі та цукру. Лише в половині з 53 країн Європейського регіону ВООЗ було вжито заходів щодо обмеження такої реклами.
23:46
Дослідники з Національного університету Инчхона (Південна Корея) проаналізували склад 39 зразків харчової солі і виявили у 36 з них мікропластик.
22:12
Згідно з графіком ефективної температури по показнику Міссенарда, в Україні на цьому робочому тижні, 22-25 жовтня, очікуються субкомфортні та дискомфортні погодні умови.
13:34
Хвора жінка перебуває в лікарні у важкому стані.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.