Названо спецію, яка допоможе схуднути

24 Листопад, 2017 - 18:00

Корицю занесли до списку спецій, які допомагають прискорити обмін речовин і спалювати жирові відкладення. А ще стало відомо, що циннамальдегід - ефірна олія -, яка надає кориці характерного аромату захищає від ожиріння .

Співробітники Університету Мічигану детально дослідили роботу циннамальдегіда, щоб зрозуміти, чи допоможе з'єднання людям. Адже це впливає на жирові клітини (адипоцити), змушуючи їх витрачати накопичену енергію через термогенез (процес з вивільненням тепла). Цей процес запускається в нормі, коли потрібно зігріти тіло або вижити в умовах голоду.

Під час дослідження вчені використовували жирові клітини людей, оброблені циннамальдегідом. Вони виявили експресію декількох генів і ензимів, підсилюють обмін жирів. Також було відзначено зміна рівня важливих білків Ucp1 і Fgf21, що беруть участь в регулюванні метаболізму та залучених до термогенез. Все це свідчить, що кориця реально здатна розігнати метаболізм, пише health.unian.ua.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.