Медики назвали найбільшу загрозу для людини після 40 років

30 Листопад, 2017 - 17:15

Фінські дослідники проаналізували дані майже 2700 осіб, які померли в результаті раптової серцевої смерті. І виявили, що  в 78% смерті від раптової зупинки серця причиною є ішемічна хвороба. В результаті цього захворювання відбувається звуження кровоносних судин, по яких до серця йдуть кров і кисень.

У людей у віці 40 років і молодше смерть в результаті зупинки серця, не пов’язаної з ішемічною хворобою серця, найчастіше відбувається в результаті розвитку фіброзної кардіоміопатії (28,3%). Це ослаблення і збільшення серцевого м’яза, в результаті чого серце не справляється зі своєю функцією перекачування крові. У віці 40-59 років 26% смертей від зупинки серця є наслідком пристрасті до алкоголю. А серед тих, кому за 60, надмірна вага стала причиною 23% смертей від зупинки серця.

Дослідження підтвердило, що ішемічна хвороба серця – найголовніша причина раптової серцевої смерті. Проте в різних вікових групах існують інші важливі чинники ризику, такі як алкоголізм і ожиріння, пише wworld.com.ua.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.