Медики назвали найбільшу загрозу для людини після 40 років

30 Листопад, 2017 - 17:15

Фінські дослідники проаналізували дані майже 2700 осіб, які померли в результаті раптової серцевої смерті. І виявили, що  в 78% смерті від раптової зупинки серця причиною є ішемічна хвороба. В результаті цього захворювання відбувається звуження кровоносних судин, по яких до серця йдуть кров і кисень.

У людей у віці 40 років і молодше смерть в результаті зупинки серця, не пов’язаної з ішемічною хворобою серця, найчастіше відбувається в результаті розвитку фіброзної кардіоміопатії (28,3%). Це ослаблення і збільшення серцевого м’яза, в результаті чого серце не справляється зі своєю функцією перекачування крові. У віці 40-59 років 26% смертей від зупинки серця є наслідком пристрасті до алкоголю. А серед тих, кому за 60, надмірна вага стала причиною 23% смертей від зупинки серця.

Дослідження підтвердило, що ішемічна хвороба серця – найголовніша причина раптової серцевої смерті. Проте в різних вікових групах існують інші важливі чинники ризику, такі як алкоголізм і ожиріння, пише wworld.com.ua.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

11:00
Аби спати міцніше, до раціону варто додати деякі продукти, кажуть фахівці.
11:00
Вражаюча історія про те, як медики роками помилялись у діагнозі хлопчика, і внаслідок його життя перетворилось на суцільні страждання.
11:00
Фахівці розповідають про унікальний склад агрусу.
11:00
Ви здивуєтесь, коли замислитесь, яким статеве життя людства було лише сто років тому. І здивуєтеся ще більше, коли дізнаєтесь, яким воно буде в майбутньому.
09:00
Розповідаємо про те, що відомо про вплив цукрового діабету на розвиток важких форм коронавірусної хвороби.
11:00
Шостого липня дівчина відчула слабкість, 12-го вже була у комі.
15:00
Чому насправді знечулення не завжди працює, і які помилки лікаря можуть надто дорого коштувати пацієнту?
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.