Процеси старіння можна зупинити, якщо виключити з раціону усього кілька продуктів

30 Листопад, 2017 - 18:00

Вчені склали список продуктів, які викликають передчасне старіння клітин, зміни певних хромосом, що захищають ДНК від руйнування, а також прискорюють старіння організму.

- Перш за все загроза полягає в надмірному вживанні червоного м’яса - це провокує хвороби серця і нерідко призводить до онкологічних захворювань. До того ж, цей продукт скорочує тривалість життя шляхом руйнування певних ділянок хромосом. Від білого м’яса ефект не такий суттєвий. Для нейтралізації негативної дії м’ясного
раціону можна збільшити вживання бананів та сочевиці, радять фахівці. Напівфабрикати, які містять перероблене м’ясо, також небезпечні, мова про сосиски, ковбаси та курей-гриль. Такі продукти призводять до пошкодження ДНК.

- Газові напої здатні спричинити хвороби серця, діабет чи виникнення пухлин. Солодкі газовані напої форсують старіння клітин. За результатами досліджень щодення вживання таких напоїв призводить до скорочення життя на 4-5 років.

- Особи, які часто вживають алкогольні напої, мають хромосомні порушення та недовготривале життя, пише narodna-pravda.ua.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

11:00
Нещодавно 60-річним українкам зробили надскладну операцію, аби врятувати їхні життя.
14:00
Іноді, аби знайти відповідь на це запитання, доведеться відвідати п'ятьох-шістьох лікарів.
11:00
Розбудити хворого посеред складної операції: лікарі розповідають, навіщо це потрібно і як такі хірургічні втручання роблять в Україні.
11:00
Тепер вона насичується невеликими порціями, продовжує скидати зайві кілограми, а ще каже, що більше не може курити.
11:00
Психологиня розповідає про етапи переживання смерті близьких людей та пояснює, що може допомогти їм долати відчай.
12:00
Науковці знайшли зв'язок між негативним мисленням і ризиком розвитку синдрому стійкого порушення розумових функцій.
11:00
У якому віці найчастіше діагностують сколіоз, чим він загрожує і чому однією з причин його виникнення може бути навіть їзда на самокаті?
18:00
Медики наполягають - жири корисні для організму, а нестача їх призводить до ослаблення імунітету та проблем із м'язами і суглобами.
11:00
Про важливий етап перевірки медичних препаратів - клінічні випробування на людях.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.