Процеси старіння можна зупинити, якщо виключити з раціону усього кілька продуктів

30 Листопад, 2017 - 18:00

Вчені склали список продуктів, які викликають передчасне старіння клітин, зміни певних хромосом, що захищають ДНК від руйнування, а також прискорюють старіння організму.

- Перш за все загроза полягає в надмірному вживанні червоного м’яса - це провокує хвороби серця і нерідко призводить до онкологічних захворювань. До того ж, цей продукт скорочує тривалість життя шляхом руйнування певних ділянок хромосом. Від білого м’яса ефект не такий суттєвий. Для нейтралізації негативної дії м’ясного
раціону можна збільшити вживання бананів та сочевиці, радять фахівці. Напівфабрикати, які містять перероблене м’ясо, також небезпечні, мова про сосиски, ковбаси та курей-гриль. Такі продукти призводять до пошкодження ДНК.

- Газові напої здатні спричинити хвороби серця, діабет чи виникнення пухлин. Солодкі газовані напої форсують старіння клітин. За результатами досліджень щодення вживання таких напоїв призводить до скорочення життя на 4-5 років.

- Особи, які часто вживають алкогольні напої, мають хромосомні порушення та недовготривале життя, пише narodna-pravda.ua.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

10:15
Медики кажуть: зараз у лікарнях дуже багато хворих, які мають хвороби серця і дуже чутливі до перепадів атмосферного тиску.
15:08
“Мотивація - основний критерій успіху реабілітації”, - каже пацієнт Микола Вахрамєєв.
11:00
Пацієнт, якому навіть відпустка та щоденний багатогодинний сон не допомогли відновити сили, звернувся до лікаря. Аналізи були в нормі, та надмірна сонливість не минала. Що з ним відбувалось?
16:00
Малюки, які з перших місяців життя пірнають під воду, менше хворіють, краще сплять і мають добре розвинені м'язи, кажуть фахівці.
15:00
Так сталося, що ще рік тому я їв усе підряд та зловживав солодощами і розпасся до 100 кілограмів, а наприкінці року “доробився” до гіпертонічного кризу. Лікарка, оглядаючи мене, оголосила вердикт: треба терміново худнути!
14:00
Лікарі називають цей процес періодом адаптації. Під час нього дитина може навіть 8-10 разів хворіти на ГРВІ. До речі, менше хворітимуть ті, у кого є братики та сестрички.
14:00
Лікарі називають цей процес періодом адаптації і кажуть, менше хворітимуть ті діти, у яких є братики та сестрички.
16:00
Дієтолог і травниця розповідають про користь і шкоду цієї ягоди.
17:00
Дещо фаталістичні думки науковця про наше харчування з погляду генитики.
18:30
Науковці твердять, що період найбільшого сексуального збудження між партнерами триває приблизно рік. Та це не означає, що сексуальна жага назавжди згасає.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.