Якщо не зробите цього зранку, незабаром захворієте

3 Грудень, 2017 - 11:00

Відмова від сніданку зумовлює розвиток тяжких захворювань, зокрема, мова про ожиріння, діабет другого типу, гіпертонію, серцево-судинні недуги. Таку залежність довели науковці Тель-Авівського університету.

Спеціалісти пояснили, мовляв, сніданок викликає правильну експресію генів, які повинні включатися в певний час доби. Тоді як відмова від ранкового прийому їжі може викликати важкі наслідки для здоров"я.

У дослідженні взяли участь 18 осіб з надмірною масою тіла, які страждають на діабет, та 18 осіб з нормальною масою тіла. В один з тестових днів вони вживали їжу на сніданок і обід, в інший день у них був тільки обід. При цьому спеціалісти брали в респондентів кров для аналізу, щоб з'ясувати концентрацію специфічних білків
та активність генів, пов'язаних з травленням. Крім того, визначали рівень глюкози, інсуліну, а також травного гормону глюкагоноподібного пептиду-1 і дипептиділпептидази-4 — ферменту, який бере участь у регуляції імунної системи.

Згідно з висновками фахівців, споживання сніданку викликає правильну експресію генів, які повинні включатися в певний час доби. У свою чергу, це допомагає регулювати масу тіла, артеріальний тиск, функцію ендотелію (внутрішня поверхня судин) і перешкоджає атеросклерозу як у здорових людей, так і у діабетиків. У тих людей, які пропускали сніданок, спостерігалися стрибки рівнів цукру в крові і зниження чутливості до інсуліну в інший час доби. Люди ставали більш схильними до повноти, навіть якщо не об'їдалися, пише health.unian.ua.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.