Відмова від цього приємного заняття провокує падіння імунітету й розвиток раку

3 Грудень, 2017 - 14:00

Медики кажуть, чимало людей не дооцінює важливість здорового, регулярного сексу. Тому розповіли про наслідки відмови від сексу. 

- Якщо ви довго не займатись сексом, імунна система  слабшає. Відтак віруси й інфекції легше долають захисний бар"єр,  провокуючи розвиток хвороб. 

- Любощі є відмінним способом, якеий сприяє зниженню рівня  стресу. Тоді як без сексу нервова система працює в режимі бомби сповільненої дії. 

- Ввідсутність регулярного статевого життя часто призводить до того, що людина не може відчувати збудження. У чоловіків це проявляється в проблемах з ерекцією, у жінок - в нездатності досягти оргазму. 

- У деяких людей нерегулярне статеве життя викликає дивні сни. Наприклад, можуть снитися сексуальні сцени, або з"являється відчуття оргазму уві сні.

- Якщо період сексуального утримання затягнувся, в організмі знижується вироблення статевих гормонів. Що позначачється й на лібідо.

- За умов погіршення сексуального життя зростає міжособистісна дистанція між партнерами. А це негативно впливає на стосунки,  пише from-ua.com.

- Відсутність сексу також погано позначається на самопочутті й може призвести до депресії. Дослідження свідчать, що регулярний секс допомагає впоратися із цим важким психологічним станом.

- У чоловіків, які довгий час не мають сексу, підвищується ризик розвитку раку передміхурової залози. У жінок таке недотримання  сексуального режиму також сприяє розвитку важких недуг, зокрема,  гормонозалежних органів.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Дослідження свідчать, що мінус 1 кілограм ваги знижує кров'яний тиск на 1-2 мм рт. ст
Щорічно в світі 7,5 мільйона людей помирає від гіпертонії, а в Україні на неї хворий кожен третій.
При інсульті допомагають спеціальні розтирання:

Новини

23:46
Через порушення біологічних ритмів людини пізні прийоми їжі можуть викликати серцево-судинні захворювання і діабет.
21:23
Заведено вважати, що мінеральна вода завжди корисна. Але чи так це насправді?
20:22
Світові зірки кіно, співачки, танцівниці та моделі зізналися, як живуть із захворюванням матки - ендометріозом.
19:27
За їхніми спостереженнями, ввечері організм спалює на 10% калорій, ніж вдень.
13:05
Дитина, якій поставили діагноз телефоном, опинилась у лікарні з важкими ускладненнями хвороби.
12:35
Також фахівці з Міністерства охорони здоров'я України розповіли, до яких наслідків може призвести стійкість до антибіотиків
09:30
Виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заявила про плани створити в Україні службу психологічної підтримки «Лінія життя»
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.