Відмова від цього приємного заняття провокує падіння імунітету й розвиток раку

3 Грудень, 2017 - 14:00

Медики кажуть, чимало людей не дооцінює важливість здорового, регулярного сексу. Тому розповіли про наслідки відмови від сексу. 

- Якщо ви довго не займатись сексом, імунна система  слабшає. Відтак віруси й інфекції легше долають захисний бар"єр,  провокуючи розвиток хвороб. 

- Любощі є відмінним способом, якеий сприяє зниженню рівня  стресу. Тоді як без сексу нервова система працює в режимі бомби сповільненої дії. 

- Ввідсутність регулярного статевого життя часто призводить до того, що людина не може відчувати збудження. У чоловіків це проявляється в проблемах з ерекцією, у жінок - в нездатності досягти оргазму. 

- У деяких людей нерегулярне статеве життя викликає дивні сни. Наприклад, можуть снитися сексуальні сцени, або з"являється відчуття оргазму уві сні.

- Якщо період сексуального утримання затягнувся, в організмі знижується вироблення статевих гормонів. Що позначачється й на лібідо.

- За умов погіршення сексуального життя зростає міжособистісна дистанція між партнерами. А це негативно впливає на стосунки,  пише from-ua.com.

- Відсутність сексу також погано позначається на самопочутті й може призвести до депресії. Дослідження свідчать, що регулярний секс допомагає впоратися із цим важким психологічним станом.

- У чоловіків, які довгий час не мають сексу, підвищується ризик розвитку раку передміхурової залози. У жінок таке недотримання  сексуального режиму також сприяє розвитку важких недуг, зокрема,  гормонозалежних органів.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.