Відмова від цього приємного заняття провокує падіння імунітету й розвиток раку

3 Грудень, 2017 - 14:00

Медики кажуть, чимало людей не дооцінює важливість здорового, регулярного сексу. Тому розповіли про наслідки відмови від сексу. 

- Якщо ви довго не займатись сексом, імунна система  слабшає. Відтак віруси й інфекції легше долають захисний бар"єр,  провокуючи розвиток хвороб. 

- Любощі є відмінним способом, якеий сприяє зниженню рівня  стресу. Тоді як без сексу нервова система працює в режимі бомби сповільненої дії. 

- Ввідсутність регулярного статевого життя часто призводить до того, що людина не може відчувати збудження. У чоловіків це проявляється в проблемах з ерекцією, у жінок - в нездатності досягти оргазму. 

- У деяких людей нерегулярне статеве життя викликає дивні сни. Наприклад, можуть снитися сексуальні сцени, або з"являється відчуття оргазму уві сні.

- Якщо період сексуального утримання затягнувся, в організмі знижується вироблення статевих гормонів. Що позначачється й на лібідо.

- За умов погіршення сексуального життя зростає міжособистісна дистанція між партнерами. А це негативно впливає на стосунки,  пише from-ua.com.

- Відсутність сексу також погано позначається на самопочутті й може призвести до депресії. Дослідження свідчать, що регулярний секс допомагає впоратися із цим важким психологічним станом.

- У чоловіків, які довгий час не мають сексу, підвищується ризик розвитку раку передміхурової залози. У жінок таке недотримання  сексуального режиму також сприяє розвитку важких недуг, зокрема,  гормонозалежних органів.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Цей релiгiйний символ має цілющу силу, тому вирізати його йдуть з молитвою
В Україні є традиція: за кілька днів перед Водохрещем люди вирізають з криги хрести, фарбують буряковим квасом, прикрашають стрічками, сухоцвітом та монетами.
В цьому дитсадку практикують цікаву методику загартовування
Як же вражає в ці холодні дні картина, яку щодня можна побачити в Новоградi-Волинському -- тут вихованцi одного з дитячих садкiв вибiгають на зарядку в самих трусиках! Що це?

Новини

21:33
Медики застерегли українців від традиційних йорданських купань.
18:24
У Рівненській області від кору помер 27-річний мешканець Дубровицького району
17:38
Джерело Матерi Божої в Моршинi оздоровлює і дарує радість батьківства
16:14
Відтепер повнолітні громадяни мають можливість стати донором для інших після своєї смерті.
15:31
80% випадків такої неплідності спричинені імунологічними факторами, так званою біологічною несумісністю.
14:36
Швейцарські дослідники з Базельського університету провели кілька дослідів над мишами, яким попередньо вживили клітини раку людини, і зуміли зупинити прогресування раку.
13:36
Науковці пояснили, чому жінка не розуміє застудженого чоловіка.
12:08
Цей релiгiйний символ має цілющу силу, тому вирізати його йдуть з молитвою
10:00
Вживання страв із білих грибів в буквальному сенсі продовжує молодість
17:40
За словами вчених, зміна температури на користь холоду є своєрідною стресотерапією для організму.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.