Цей продукт захищає судини й гальмує процеси старіння

3 Грудень, 2017 - 17:00

Відомо, що антиоксиданти необхідні для боротьби з вільними радикалами – «неповноцінними» клітинами, які запускають в нашому організмі процес окислення, старіння, розвитку різноманітних захворювань. Вчені пояснюють, 
мовляв, вільні радикали мають вільний електрон і прагнуть «відняти» електрон у здорових клітин, окисляючи та руйнуючи їх.

Тоді як вживання багатих антиоксидантами продуктів допомагає уникнути хвороб. Антиоксидантними властивостями володіють вітаміни А, С, D, E, а також різні мінерали і фітонутрієнти, такі як каротиноїди і поліфеноли, присутні в овочах і фруктах. Чи не найбільше їх у  капусті, запевняють науковці. 

Броколі, білокачанна, червонокачанна, брюссельська, кольорова і савойська капуста - в них  величезна кількість фітонутриєнтів (антиоксидантів), які захищають серцево-судинну систему, запобігаючи пошкодження кровоносних судин, а також забезпечують захист сітківки ока та інших тканин організму. 

Фітонутрієнти допомагають запобігти раку, підтримуючи загальне здоров'я клітин і покращуючи зв'язок між ними, зміцнюють імунітет. 

Овочі сімейства капустяних також містять омега-3 і вітаміни В-6, фолієву кислоту, С, Е, цинк, марганець і вітамін К, який має протизапальні властивості. Тому  цей овоч неодмінно слід додавати до раціону, пише  zhyvyaktyvno.org.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Як виглядають чудодійні зимові процедури для оздоровлення? Докладніше про це розповіла Людмила Стеценко, лікар нетрадиційної медицини. -- Чому лікування холодом дієве?
6 грудня відомому кардіологу, батькові кардіохірургічної школи України виповнилося б 105 років
Ім’я Миколи Амосова стала практично називним. Це символ здорового духу і тіла -- практично до останніх днів Микола Амосов робив свою авторську гімнастику.

Новини

16:20
Регулярний огляд може допомогти зменшити захворюваність та смертність українок від раку шийки матки, що є четвертою найпоширенішою онкохворобою серед жінок у світі.
12:50
У цьому епідсезоні прогнозують два нові штами вірусу. Один із них називають особливо небезпечним.
10:20
37-річна біологиня Марія Байляк стала переможницею премії "Для жінок у науці".
08:40
Чадний газ не можна побачити чи відчути його запах
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.