Фахівці пояснили, чому людині важко самостійно впоратись із депресією

4 Грудень, 2017 - 15:15

Учені виявили у осіб з депресією і соціофобією особливості нейронних мереж, пов'язаних з увагою. Товщина кори у низці ділянок мозку у добровольців з депресією і соціофобією відрізнялася від контрольної групи.

Співробітники Сичуаньського університету в ході сканування мозку знайшли
спільні риси депресії і соціофобії. Також були знайдені відмінності. Дослідники зробили МРТ 37 добровольцям з клінічною депресією, 24 учасників з соціофобією і 41 психічно здоровій людині.

Фахівці оцінювали товщину кори головного мозку. В одних зонах мозку кора була
товщою, а в інших - тоншою. Деякі зміни виявилися однаковими у людей з різними психічними розладами, а деякі - ні. Наприклад, учені виявили в учасників з депресією і соціофобією особливості нейронних мереж, пов'язаних з увагою. Крім того, острівкова частка і передня поясна кора, пов'язані з емоціями, були товщі у
людей з депресією і соціофобією порівняно з контрольною групою. Ще дослідники виявили у людей з соціофобією особливості нейронного ланцюга, що має відношення до страху, а у людей з депресією - особливості ділянок мозку, в якій розташована нейронна мережа, що відповідає за розпізнавання зорових образів. 
Про таке пише health.unian.ua.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.