Фахівці пояснили, чому людині важко самостійно впоратись із депресією

4 Грудень, 2017 - 15:15

Учені виявили у осіб з депресією і соціофобією особливості нейронних мереж, пов'язаних з увагою. Товщина кори у низці ділянок мозку у добровольців з депресією і соціофобією відрізнялася від контрольної групи.

Співробітники Сичуаньського університету в ході сканування мозку знайшли
спільні риси депресії і соціофобії. Також були знайдені відмінності. Дослідники зробили МРТ 37 добровольцям з клінічною депресією, 24 учасників з соціофобією і 41 психічно здоровій людині.

Фахівці оцінювали товщину кори головного мозку. В одних зонах мозку кора була
товщою, а в інших - тоншою. Деякі зміни виявилися однаковими у людей з різними психічними розладами, а деякі - ні. Наприклад, учені виявили в учасників з депресією і соціофобією особливості нейронних мереж, пов'язаних з увагою. Крім того, острівкова частка і передня поясна кора, пов'язані з емоціями, були товщі у
людей з депресією і соціофобією порівняно з контрольною групою. Ще дослідники виявили у людей з соціофобією особливості нейронного ланцюга, що має відношення до страху, а у людей з депресією - особливості ділянок мозку, в якій розташована нейронна мережа, що відповідає за розпізнавання зорових образів. 
Про таке пише health.unian.ua.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

"Щодня з прогулянки моя дитина приносить каштани, які трохи рано цього року почали падати. Я думала викинути, а мама каже, що з них можна робити ліки -- десь читала про це.
"Розкажіть, яка різниця між грипом і парагрипом? Мені поставили саме такий діагноз -- парагрип, маю температуру 38 -- 39 градусів, болить горло, сухий кашель, відчуваю загальну слабкість".

Новини

09:03
ВООЗ рекомендує розширити програму «Доступні ліки» в Україні та додати ще кілька груп медикаментів
07:47
Дітей оточує реклама продуктів із високим вмістом жирів, солі та цукру. Лише в половині з 53 країн Європейського регіону ВООЗ було вжито заходів щодо обмеження такої реклами.
23:46
Дослідники з Національного університету Инчхона (Південна Корея) проаналізували склад 39 зразків харчової солі і виявили у 36 з них мікропластик.
22:12
Згідно з графіком ефективної температури по показнику Міссенарда, в Україні на цьому робочому тижні, 22-25 жовтня, очікуються субкомфортні та дискомфортні погодні умови.
13:34
Хвора жінка перебуває в лікарні у важкому стані.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.