Названо ситуації, при яких споживання води може зашкодити

7 Грудень, 2017 - 17:15

Поширеною є думка, ніби під час фізичних навантажень не можна пити багато води, але це обов'язково. Інакше не уникните зневоднення. Вживайте воду маленькими ковтками кожні 10-20 хвилин. Ще один міф: кількість вживаної води впливає на вагу. Від споживання води залежить швидкість обміну речовин. Вживання рідини в достатній кількості сприяє зниженню апетит, але прямого зв'язку між водою і вагою немає.

Також хибною є думка, ніби вода, випита на ніч, є причиною появи набряків на обличчі вранці. Тоді як у здорової людини не має бути набряків навіть після літра води, випитої на ніч. Виняток - вагітність. Якщо після сну регулярно виникають набряки, необхідно звернутися до лікаря.

Вважається, що в кип'яченій воді немає бактерій. Але кип'ятіння не є кращим способом очищення, адже висока темература знищує не всі бактерії і важкі метали. Краще застосовувати фільтри. А ще не можна пити під час їжі, адже тоді вживання води сприяє зволоженню харчової грудки і більш раннього насичення, пише nashamama.com.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.