Лікувальне голодування може вилікувати діабет - вчені

8 Грудень, 2017 - 13:00

Виявлено несподівану користь голодання. Вчені з Ньюкаслського університету з'ясували, що низькокалорійна дієта (лікувальне голодування) здатна вилікувати від діабету другого типу. Стаття фахівців опублікована в журналі The Lancet.

У дослідженні взяли участь близько 300 осіб у віці 20-65 років, у яких був діагностований діабет протягом шести попередніх років. Для 149 осіб вчені розробили сувору дієту на 3-5 місяців, що складається з низькокалорійних коктейлів і супів. У день добровольці споживали не більше 825-853 калорій. Після цього періоду добровольці взяли участь у програмі, яка зберігала вагу на новому рівні, пише gogetnews.info.

Результати показали, що майже 90% тих, хто скинув 15 кілограмів, позбулися діабету. Такого ж ефекту домоглися 57% людей, які скинули 10-15 кілограмів, і 34%, що позбавилися від 5-10 кілограмів. У контрольній групі тільки у 4% пацієнтів спостерігалася ремісія.

До слова: дабет другого типу часто розвивається у людей старше сорока років і пов'язаний з ожирінням. Тож низькокалорійна дієта справді може бути ключовим фактором лікування.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.