Лікувальне голодування може вилікувати діабет - вчені

8 Грудень, 2017 - 13:00

Виявлено несподівану користь голодання. Вчені з Ньюкаслського університету з'ясували, що низькокалорійна дієта (лікувальне голодування) здатна вилікувати від діабету другого типу. Стаття фахівців опублікована в журналі The Lancet.

У дослідженні взяли участь близько 300 осіб у віці 20-65 років, у яких був діагностований діабет протягом шести попередніх років. Для 149 осіб вчені розробили сувору дієту на 3-5 місяців, що складається з низькокалорійних коктейлів і супів. У день добровольці споживали не більше 825-853 калорій. Після цього періоду добровольці взяли участь у програмі, яка зберігала вагу на новому рівні, пише gogetnews.info.

Результати показали, що майже 90% тих, хто скинув 15 кілограмів, позбулися діабету. Такого ж ефекту домоглися 57% людей, які скинули 10-15 кілограмів, і 34%, що позбавилися від 5-10 кілограмів. У контрольній групі тільки у 4% пацієнтів спостерігалася ремісія.

До слова: дабет другого типу часто розвивається у людей старше сорока років і пов'язаний з ожирінням. Тож низькокалорійна дієта справді може бути ключовим фактором лікування.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

09:20
Відомо, що з-поміж усіх живих істот мігрень буває тільки в людини. Це один з найсильніших проявів болю голови. Як вона виникає ' наука досі не з'ясувала, хоча мігрень описував ще Гіппократ.
16:00
Науковці переконані, ліки на основі канабісу можуть стати порятунком для сотень тисяч хронічно хворих українців.
14:40
Науковці довели, що красива фігура залежить не лише від здорового раціону та фізичних навантажень.
09:00
Одинадцятирічний хлопчик став першою онкохворою дитиною, для лікування якої медики застосували її власні Т-лімфоцити. Цілком можливо, цей випадок започаткує нову еру боротьби з недугом.
08:30
Механізми виникнення болю тривалий час були загадкою. Нині ж про них уже відомо майже все.
10:50
Науковець розповів, яку роль у роботі організму відіграє рослинна клітковина.
08:30
Чи правда, що дорослі важче переносять кір, аніж діти?
07:30
Обережно: прочитавши його аргументи, вам може захотітись суттєво змінити раціон
20:15
Що більше ми ходимо - то довше залишаємось молодими та здоровими, запевняють лікарі й біологи.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.