Ця помилка батьків може призвести до розвитку важких хвороб у дітей в майбутньому

9 Грудень, 2017 - 14:00

Вчені заявили: покарання, яких зазнають в дитинстві, можуть спровокувати інфаркт та інші хвороби серця в дорослому віці. Таке з"ясували фахівці з Університетського коледжу Лондона. 

За їх даними, збої в роботі нервової системи, спровоковані покараннями, можуть набагато важче позначатись на здоров'ї серцево-судинної системи, ніж атеросклеротичні бляшки або вроджені патології серця. За даними вчених, визначальним фактором у цьому випадку є важкість тілесних покарань і рівень пережитого дитиною стресу.

Тому вчені застерігають, мовляв, сильний стрес, до якого призвели тілесні покарання, може раптово проявитись у вигляді інсульту, інфаркту або інших важких захворювань у дорослому віці, пише www.depo.ua.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

20:19
Картинку уві сні може спровокувати давній спогад. Або ж гостра їжа, яку ви спожили ввечері.
17:00
Часто жертвами чотирилапих стають люди, які катаються на самокатах або їдуть на інвалідному візку. Розізлити їх може навіть ваш одяг.
14:42
Тут рятують поранених у боях за Україну, тут виходжують діток, які народились передчасно, і тут дають шанс стати матерями тим, від кого відхрещуються інші медики.
12:23
Студент каже: третьокурсників, які не складуть тест, можуть відрахувати. А перескладання - платне.
18:09
Найактивніше жир накопичується у сіднично-стегновій ділянці, зоні живота, тут частіше і з'являється “апельсинова шкіра”. Але чому?
15:40
Правда й міфи щодо впливу цього явища на фізичний та психічний стан людини.
18:05
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
18:05
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
19:16
Мої слова можуть обурити. Це залежатиме від того, як багато людей із вашого близького оточення чекають на нирку чи печінку для пересадки.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.