Щоб схуднути, не обов'язково сідати на дієту чи виснажувати себе тренуваннями, - є значно приємніший спосіб

9 Грудень, 2017 - 18:00

Фахівці з Університету Вандербільта в США доводять, що домогтися стрункості можна шляхом регулярного сміху. Дослідники проаналізували дані, отримані в результаті вивчення впливу сміху на стан організму людини. І зробили висновок, що сміх, перш за все, інтенсивний, сприяє схудненню.

Вони заявили: «Люди, які сміються 15 хвилин в день, можуть позбутися 2 кілограмів зайвого жиру за рік».

Такий несподіваний ефект дослідники пов’язують з тим, що 15-хвилинний сміх збільшує споживання енергії організмом на 280 калорій. За словами науковців, у людини, яка сміється активізуються різні групи м’язів, на кшталт, якби вона активно фізично працювала або тренувалась. Зокрема, під час сміху в людини задіюються відразу близько 80 м’язів обличчя.

Крім цього, кажуть фахівці, сміх підвищує рівень так званих гормонів задоволення в крові, що знижує чутливість до стресу, при якому безліч людей зловживають їжею, особливо жирною і солодкою. Тоді як особи, що відчувають радість життя, в меншій мірі схильні до харчових порушень, їх раціон більш збалансований і здоровий,
підкреслюють експерти, пише wworld.com.ua.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

10:00
За останніми даними, чоловіки частіше хворіють на БАР, аніж жінки. Точні причини проблеми досі не з'ясовані.
09:32
Сульфат кальцію у крем-сирі використовують як кальцієвмісну харчову добавку. До слова, він є одним із компонентів цементу.
08:30
"Дехто вірить, що допоможуть перекис водню, мухомори, голодування. Але найкраще допомагає лікування при ранній діагностиці хвороби".
15:00
Фахівці радять купувати рибу у супермаркетах і не лінуватися вимагати необхідні супровідні документи. Розповідаємо, чому.
11:00
Медицина виокремлює три основні види раку молочної залози. Один із них - гормонозалежний.
11:00
Все почалося з того, що у пацієнта раптом стали набрякати і боліти суглоби, а згодом погіршився зір.
09:00
"Коли я вийшов на пенсію, зрозумів: щоб почуватись краще, треба більше рухатись", - каже чоловік.
14:15
Ревнощі неабияк впливають на організм людини. Вона при цьому може відчувати і фізичний біль - голови та серця, може стрибати тиск.
15:00
Про молекулярні "датчики" кисню, супердопінг і боротьбу з онкоклітинами.
11:00
"Ми навіть не усвідомлюємо, наскільки поліпшилося наше харчування за останні сто років, і вважаємо поганим і неправильним те, про що наші предки могли тільки мріяти!"
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.