Відчуття втрати часу визнали симптомом невиліковної хвороби

11 Грудень, 2017 - 15:15

Ознаки і симптоми, пов'язані з деменцією, проходять три стадії розвитку. Рання стадія часто залишається непоміченою, бо розвивається поступово. Загальні
симптоми при тім такі: забудькуватість; втрату ліку часу; порушення орієнтації у знайомій місцевості. 

При середній стадії по мірі прогресування деменції симптоми стають більш явними і все більш обмежують можливості людини. Перелік  симптомів: забудькуватість щодо недавніх подій та імен людей; порушення орієнтації в будинку; зростаючі труднощі у спілкуванні; потреба у догляді; поведінкові труднощі, включаючи безцільне ходіння і задавання одних і тих же питань. 

На пізній стадії розвивається майже повна залежність і пасивність. Порушення пам'яті стають значними, а фізичні ознаки і симптоми більш очевидними. Симптоми: втрата орієнтації у часі і просторі; труднощі в упізнаванні  родичів і друзів; потреба допомоги для догляду; труднощі в пересуванні; поведінкові зміни, які можуть посилюватися і включати агресивність, про таке пише  health.unian.ua.
 

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

15:35
105-річна Ганна Микитин досі сама куховарить, пере та рубає дерев'яні скіпки для печі.
16:00
“Нещодавно я став всеукраїнським чемпіоном з метання диска та ядра", - каже він.
12:00
На 26-му тижні вагітності я перестала відчувати рухи дитини. Те, що пережила згодом, залишило великий шрам у серці на все життя.
17:00
Про ознаки дефіциту, добові норми та джерела йоду.
12:45
За даними Центру громадського здоров'я МОЗУ, цього епідсезону на грип та ГРВІ в Україні перехворіє від 4,8 до 6,7 мільйона осіб, а пік захворюваності можливий у січні-лютому 2020 року.
10:00
А також актриса поділилась корисними рецептами для імунітету, здоров'я шкіри та стрункості.
12:00
Селян просять жертвувати картоплю, буряки, моркву для лікарень. А медзаклад, де лікуються можновладці, купує тонни яловичини і риби.
10:41
Вірусом герпесу заражені понад 90% людей на планеті, але інфекція проявляється не у всіх.
12:00
Пенсіонерка розповідає, що після того, як стала займатися карате, забула дорогу до медиків. І навіть на застуду не хворіє!
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.