Щоб заохотити батьків до декретної відпустки, у Фінляндії запустили кампанію ""Час татка!"

13 Грудень, 2017 - 10:00
З’ясовано, в якій країні татусі проводять найбільше часу з дітьми

За останніми дослідженнями експертів з компанії OECD, Фінляндія – єдина країна у розвиненому світі, де татусі проводять більше часу з дітьми-школярами, ніж мами.

Саме у цій країні матері проводять декретні відпустки найкраще,  адже їм у всьому допомагають  чоловіки. Також дані Global Gender Gap показують, що за рівноправністю Фінляндія посідає друге місце у світі. А у рейтингу найсприятливіших країн для працюючих мам фіни займають третю сходинку, повідомляє 24tv.ua.

Як розповіли самі фіни у статті The Guardian, всі вони мислять не у категорії "що найкраще для дорослих", а "що найкраще для дітей". "Це питання гендерної рівності, але це більше питання про права дитини. Річ не у правах тата чи мами, а у праві дитини проводити час з обома батьками", – пояснила міністр зі справ сім’ї та соцпослуг Анніка Саарікко.

Так,  уряд Фінляндії пропонує татам 9 тижнів декретної відпустки, впродовж яких їм платять 70% зарплати. А щоб заохотити батьків до такої відпустки, в країні запустили кампанію "It’s Daddy Time!" ("Час татка!").

Реклама

Читайте також:

Тема дня

У багатьох зимові застуди супроводжуються ураженням горла й
Для профiлактики серцево-судинних хвороб раз на пiвроку треба проводити курс очищення судин
Хочемо того чи нi,  але з вiком стiнки судин засмічуються холестериновими бляшками, якi з часом можуть  навiть перекрити просвiт судини.

Новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.