Названо ефективний спосіб, який пригальмує старіння жінки й продовжить молодість

14 Грудень, 2017 - 15:15

Дієтологи і фахівці в області здорового харчування виділили 5 продуктів, від яких необхідно відмовитися після 30 років.

“З роками нам потрібно менше калорій, але більше поживних речовин, які братимуть участь в боротьбі з хворобами і, звичайно, старінням. Cписок покупок в супермаркеті повинен змінюватися з віком”, – говорить Ені Кей, відомий дієтолог.

- Тому після 30 років дієтологи рекомендують скоротити вживання цукру, який сприяє запальним процесам, а також шкодить шкірі, негативно впливаючи на її пружність. "Цукор – головний ворог молодості. Він сприяє запаленню, пошкоджує волокна колагену і еластину, які зберігають шкіру пружною і еластичною”, –
говорить фахівець з правильного харчування Ліза Девіс. Ця відмова включає й відмову від “прихованого цукру”, який міститься в багатьох продуктах. Cлід обмежити споживання білого хліба, який не несе  користі для організму.

- А от дієтолог Трісія Вільямс вважає саме дієтичні напої головним  ворогом жінки після 30 років. “Вживаючи такий напій, мозок сприймає його, як солодкий, а потім виробляє інсулін, щоб метаболізувати цукор, якого насправді немає. Це катастрофа для організму. Крім того, ці напої підвищують ризик розвитку раку, вони змушують організм відчувати стрес”, – говорить вона.

- Дієтологи і дерматологи рекомендують виключити споживання кетчупів і майонезу, з обережністю ставитися до вибору приправ. Зокрема, мова йде про приправи з підсилювачами смаку і штучними ароматизаторами, які шкодять здоров’ю. Замінити соуси і приправи можна натуральними, що гарно впливають на травлення.

- Після 30 років жінкам потрібно скоротити споживання глютену і повністю виключити макаронні вироби. Глютен жорсткий для травної системи. Організм споживає багато енергії, щоб переварити його. Часто глютен погано сприймається кишечником, залишаючи відчуття роздутості. Це говорить про те, що організму складно впоратися з важкою і жорсткою клейковиною.

- Експерт зі здорового харчування Софі Джаффе радить виключити магазинні кондитерські вироби, в яких містяться транс-жири. “Травна система – двигун життєздатності. Їй потрібно багато поживних речовин і клітковини для ефективної роботи. Тоді як чипси і тістечка зменшують засвоєння вітамінів і гальмують роботу травної системи”, – переконана вона. Про таке пише 
healthyliving.com.ua.

Реклама

Читайте також:

Тема дня

Відвари хвої корисно не тільки додавати у ванну, лікувати ними кашель, вони можуть подолати тягу до горілки.
Учені університету Тафтса (США) провели масштабне дослідження, щоб  визначити рівень споживання солі та наслідки такого  споживання. Вони нагадали, що

Новини

18:30
"У таких ситуаціях народні засоби - прикласти листя подорожника чи промити уражене місце содовим розчином - гайнування часу".
15:27
"2 - 2,5 склянки ягiд на день задовольняють добову потребу організму у згаданих вiтамiнах та мiкроелементах".
11:30
Наукове пояснення того, як наші клітини усвідомлюють час, чому ідеальний сон насправді не завжди триває 8 годин, а повна темрява для нього - дуже важлива.
10:20
"Наслідки катастрофи ми будемо відчувати принаймні ще 500 років".
18:05
Цій рослині приписують чимало лікувальних властивостей. І саме тепер час її заготовляти.
15:55
Жодних наукових досліджень, які підтверджували би, що гас можна використовувати для лікування, немає.
10:10
Дедалі частіше ми дізнаємось про весілля, яке завершилось для гостей у лікарні. Як уникнути такої проблеми та які ще нюанси варто врахувати, організовуючи весілля?
15:15
Цінуйте час, коли ви з рідними разом! Бо у долі можуть бути інші плани, ніж у вас...
12:00
Ми не радимо вам відмовлятись від улюбленої їжі, але ви маєте знати, чи не може бути вона небезпечною для вас.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.